Козак, байкер і демони: луцький гурт випустив новий відеокліп

01 Лютого 2020

Луцький гурт «ФлайzZzа» презентував новий кліп на пісню, яка має назву «Вогнем і Мечем» та розповідає про козаків, їх міць і звитягу. Режисером кліпу виступив Олександр Стеренчук, а оператором – Антон Аношин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ФЛАЙZZZА» ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ КЛІП НА ПІСНЮ «СЕНЬЙОРІТА». ВІДЕО

«Тут йдеться і про незламність духу, про боротьбу з самим собою і зовнішніми обставинами заради досягнення мети. Цим треком ми хотіли б підняти патріотичний дух в складні часи для України, нагадати про наших історично важливих персонажів. Це свого роду сплетіння минулого та сьогодення.

"Вогнем і Мечем" має трішки відмінний характер та стилістику від того, що ми робили раніше. Це пов’язано з бажанням шукати якісь свіжі погляди на музику та з можливістю реалізувати сучасні задуми в життя. Уся команда ретельно працювали над образами, як самих музикантів, так і акторів (козак, бандурист, коваль, байкер, демони та ін.). Ми зважено обмірковували деталі сценарію, шили і шукали костюми та атрибути для зйомок, промальовували схеми розташування світла, експериментували із гримом та зачісками, боролись із природніми і технічними негараздами. В результаті ми отримали один з кращих наших відеокліпів, який і пропонуємо вашій увазі. Користуючись нагодою хочемо подякувати усім, хто допомагав та приймав участь у зйомках та став частинкою нашої історії», – додали учасники гурту.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter