«Ти поправилася»: відома лучанка розповіла, як полюбила своє тіло

04 Травня 2020

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна розповіла, як позбулася власних комплексів та прийняла себе. Лучанка зізналася, що за чотири роки набрала 16 кілограмів, але навчилася любити себе безумовно. Надія порівняла свої фото «До» і «Після» і розповіла, що зараз вона подобається собі більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЛЮБЛЮ ВСІ СВОЇ 80 КГ», – ВІДОМА ЛУЧАНКА ПРО КРАСУ ТА КОМПЛЕКСИ

Допис тренерка розмістила на своїй фейсбук-сторінці:

«Ти поправилася..."

Ніколи не думала, що напишу такий пост. Але останнім часом в мені відбуваються сильні трансформації і я хотіла б з вами поділитися.

"Ти поправилася" періодично кажуть мені ті, хто з якихось причин думає, що у мене вдома немає ваги і дзеркал.

Між фото "До" і "Після" 4 роки і 16 кг. Саме стільки я набрала за цей час. Чомусь думала, що 26. Тому поки пишу цей текст, мусила тричі перерахувати на калькуляторі)) +16.

Але це не всі зміни, які зі мною сталися. Поки зовні за всіма стандартами краси я ставала "гірше", всередині я розцвітала.

Дівчина ліворуч не вміла себе любити. Дозволяла себе ображати та принижувати. І була впевнена, що цього заслуговує. Жінка праворуч знає свою цінність і любить себе уже майже безумовно.

Дівчина зліва, дивлячись на себе в дзеркало, бачила товсту й негарну. Жінка справа бачить у відображенні красу.

Дівчина зліва вважала, що любов треба заслуговувати гарною поведінкою і догоджанням. Жінка справа знає, що заслуговує любові такою, якою вона є.

Дівчина ліворуч знущалася з себе жорсткими дієтами. Жінка праворуч без напруження стала годувати тіло тільки корисним.

Дівчина зліва думала, що аби бути щасливою, треба скинути ще хоча б 5 кг. Жінка справа точно знає, що до щастя це не має жодного відношення.

Якщо ви оцінюєте людей за розміром одягу - не треба. Оцінюйте за тим, на скільки вони щасливі. І вам відкриється зовсім інша картина.

Чи прийняла я свій новий вигляд на 100%? Напевне, поки ще ні. Тому я працюю над собою. Але не в додатку для підрахунку калорій. А в кабінеті психолога.

І дивовижні справи: я ще ніколи не подобалася собі у дзеркалі так, як зараз))

Розмір одягу не визначає те, яка ви людина. Не визначає, чи будуть у вас стосунки. Не визначає вашого успіху. І рівня щастя. Розмір одягу визначає одне: яку саме сукню слід взяти в примірочну, щоб не ходити двічі».

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter