Стало відомо, хто з волинян потрапив до рейтингу найвпливовіших українців

16 Грудня 2020

Традиційно під кінець року опублікували щорічний редакційний рейтинг журналу «Фокус» – «100 найвпливовіших українців». Кажуть, ще на моменті опитування експертів стало відомо, що впливовість цього року перемістилася в коридори Офісу президента.

До списку найвпливовіших українців потрапили і двоє волинян: 27 місце посів нардеп Ігор Палиця, а 42 – нардеп Андрій Герус, пише Фокус.

Ігор Палиця – народний депутат, лідер партії «За майбутнє».

«Це один з тих українських політиків, які позиціонують себе адвокатами державних інтересів. У кожному виступі в парламенті він намагається донести до своїх колег, що Україна повинна самостійно заробляти гроші в казну, а не жити за рахунок постійних позик від міжнародних партнерів. «Нас вчать жити в борг, щоб наші діти, наші онуки і правнуки віддавали те, що позичив держава. Але ми повинні отримувати доходи в бюджет від внутрішнього валового продукту, від нашого українського бізнесу, а не від позик », - вважає політик.

Цю ідею його партія «За майбутнє» намагалася донести і до українців на місцевих виборах, отримавши 11,42% мандатів по всій країні. Зростання рейтингу партії надихає Палицю, тому він серйозно замислюється про посади прем'єр-міністра. Але поки влада не готова зробити йому таку пропозицію», – пишуть на сайті рейтингу впливових людей.

Андрій Герус – народний депутат, глава Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

«До 2019 року Андрій Герус був відомий як активіст і експерт в сфері енергетики, який критикує формулу формування ціни на вугілля «Роттердам +», вигідну компанії ДТЕК найбагатшого українця Ріната Ахметова. У команді Володимира Зеленського Герус з’явився взимку 2019 року, а після парламентських виборів очолив Комітет ВР з питань енергетики та ЖКП. З тих пір від його позиції багато в чому залежать ситуація і розстановка сил в енергосфері.

Головною проблемою українського ринку електроенергії Герус вважає прив'язані до курсу євро завищені «зелені» тарифи для сонячних і вітрових електростанцій. Також він упевнений, що приватні генерації невиправдано завищують ціни на енергоринку, а держкомпанії тим часом зазнають збитків», – повідомляє «Фокус».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter