СОЦФЕЙС: луцький мер Микола Романюк

17 Січня 2015

Мейнстрімом останніх декількох років серед політиків, державних мужів та чиновників різного ґатунку стала практика заводити акаунти у соцмережах і за їхньою допомогою спілкуватися «з народом».

Не відстав від моди і луцький міський голова Микола Романюк, який має сторіночку у Facebook із 2013 року.

В інформації про себе градоначальник зазначив дату народження – 24 серпня 1958 року. Сторіночка повідомляє, що мер навчався у Львівському лісотехнічному інституті та Луцькому національному технічному університеті. З особистої інформації – родина й стосунки – зазначено лише, що Романюк одружений.

Треба сказати, що сторіночка мера – еволюціонувала (або ж, за певними критеріями, деградувала). При старті Микола Романюк охоче ділився особистими фотографіями, як от улюблена магнолія біля будинку, цікаве дерево у волинському лісі, перемоги у полюванні, за які, до речі, отримав порцію критики. Пізніше міський голова «виправився»: поділився світлиною з іншого - фотополювання. Мовляв, «мій найвдаліший постріл».

"Моя любима магнолія біля будинку", - прокоментував Романюк
"Ось такий цікавий дуб росте Копачівському лісі", - написав Романюк
"Цей напис на внутрішній стороні куфра (так у нас в селі казали на скриню для приданого) зробив мій тато коли я народився. Вічна йому пам'ять", - виклав світлину Микола Романюк
"Деколи і вовк мимо не пройде"
"Сьогодні був на полюванні. На фото результат мого самого вдалого пострілу (фото)"

Одного разу мер навіть запостив «попсову» поштівку від «Секреты успеха великих людей».

«На стіну» Романюку часто дописували мешканці міста: розповідали про свої проблеми, озвучували пропозиції. Він своєю чергою теж охоче радився «з друзями», якось виніс на обговорення тему фонтатну в центрі Луцька.

Із часом сторінка мера Луцька стала менш особистою і більш представницькою. Можливість дописати «на стіну» зникла, користувачі мережі часто критикують міського голову за «бан за критику» (бан - неможливість залишити повідомлення чи коментар тому, хто тебе заблокував, - ред.).

Микола Романюк оперативно публікує інформацію про свої розпорядження (в сьогоднішніх умовах часто непопулярні), нерідко вступаючи в полеміку з дописувачами. У соцмережі від мера - і урочистості, в яких він бере участь, зустрічі з іноземними колегами й відвідини в госпіталі луцьких бійців. Усе – «в межах протоколу», так би мовити. Щоправда, 17 січня, міський голова таки вийшов «за рамки» й дозволив собі доволі емоційний допис, який стосувався сюжету на одному з місцевих телеканалів, де, за його словами, очорнили його сина. «Використовувати дітей у брудних політичних іграх - це підло!» - написав мер. Допис активно «лайкають» і висловлюють міському голові підтримку.

Загалом на сьогодні у Миколи Романюка 4 974 друга (ліміт соцмережі – 5000), 164 світлини з ним, мер є учасником 33 спільнот. Серед спортивних уподобань – лише рідний ФК «Волинь». На аватарці – традиційна для мера фотографія, яку він змінив лише одного разу: 23 січня 2014 року на чорний квадрат (тоді відбувався своєрідний флешмоб у мережі: українські користувачі ставили чорну аватарку на знак скорботи за вбитими учасниками Майдану в Києві, - ред.).

Подорожами Романюк, як видно з інформації сторінки, не захоплюється.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter