Що відбувалось у луцькому ЦНАПі на День святого Валентина. ФОТО

15 Лютого 2019

На День Закоханих луцький ЦНАП підготував приємний сюрприз для пар, які вирішили офіційно оформити свої стосунки 14 лютого.

Про те, як вітали молодят, розповідається на офіційній сторінці установи у Фейсбуці:

«Напевне це вже стало традицією у департаменті ЦНАП у місті Луцьку поєднувати серця закоханих пар в особливий день – День Святого Валентина.
Другий рік поспіль у рамках пілотного проекту «Шлюб у скорочені строки» відразу п’ять пар поєднали серця у стінах департаменту, який подарував молодятам святкову атмосферу, що підтримувала жива музика на духовному музичному інструменті «Най», багато приємних сюрпризів та можливість подати документи на оформлення паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища відразу після отримання свідоцтва про шлюб. В рамках святкування подружні пари отримали «картку клієнта» на позачергове обслуговування на будь-яку адміністративну послугу.
Для усіх, хто знайшов своє затишне містечко, аби поєднати серця у стінах департаменту, чекала святкова фотозона. Закохані мали можливість зафіксувати яскраві моменти, переповнені емоції на фото.
Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter