Щемливо і трепетно: у Луцьку зреєстрували шлюб пари, яка тридцять років живе разом. ФОТО

05 Січня 2024

Вчора, четвертого січня, у луцькому ЦНАПі реєстрували незвичний шлюб. Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу – уже понад 80 років, тридцять з яких вони живуть разом. Тепер у зрілому віці зареєстрували сім’ю.

«Та причина – не з радісних. Марія Іванівна потребує особливої турботи і догляду, тому Микола Євтихійович хоче забезпечити їй це. Але і сам потребує допомоги.

Голова обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Валентин Добрянський, який впродовж 30-ти років дружить з “молодятами” стверджує, що уже півроку допомагає їм стати подружжям і влаштувати спільне життя у спеціалізованій установі:

“Це люди вищого ґатунку, котрі беруть величезну відповідальність на себе - піклуватися один про одного, наскільки це можливо, - розповів друг новоспеченої сім’ї. - Але їм самим це дуже важко робити. Тому потребують влаштування у геріатричний пансіонат. Звернулися до Луцького міського голови Ігоря Поліщука за сприянням. Він дуже допоміг. Щиро вдячні Ігорю Ігоровичу за людяність!”

Попри поважний вік та чималий стаж спільного життя пара була у дуже піднесено урочистому настрої - відчувалася вага події для кожного з них. Ніжність, турбота, любов, відданість відчувалися у кожному русі і погляді. Щиро бажаємо Марії Іванівні та Миколі Євтихійовичу здоров’я, сили і терпіння! Хай доля дарує щасливі хвилини разом у розумінні та турботі один про одного!» – йдеться у дописі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter