Психологиня пояснила, як курс «Мій проект за 30 днів» змінює людей

16 Листопада 2018

У Луцьку триває 30-ти денний курс «Мій проект за 30 днів» для бажаючих «вдихнути життя» в свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуючої діяльності.

Автор курсу Людмила Пенцак – експертката бізнес-тренерка з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновниця єдиного у Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», запрошена спікерка на кількох телеканалах.

Реєстрація на Другий потік курсу «Мій проект за 30 днів», що стартує 03 грудня 2018 року – за посиланням.

Сьогодні одна із учасниць курсу – психологиня Олена Мороль вирішила поділиться з читачами своїми спостереженнями:

«Мені завжди подобалися зміни. Люблю спостерігати, як змінюється день на вечір, літо на осінь, зима на весну. Але найбільше мене вражали особистісні зміни людини. Вважаю, кожен розуміє, що для того, щоб щось змінилося, потрібно мати сміливість вийти із зони комфорту, піти наперекір тому, до чого звик.

Для мене поштовхом до змін стала не моя сміливість, а дуже неприємні моменти в моєму житті. Але сьогодні я вдячна за ці випробування і впевнено кажу: «Загартування неможливе у комфортних умовах».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЧАСНИЦІ КУРСУ «МІЙ ПРОЕКТ ЗА 30 ДНІВ» РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СЕБЕ. ОЛЕНА МОРОЛЬ

Як учасниця курсу Людмили Пенцак «Мій проект за 30 днів», я маю чудову можливість спостерігати за трансформацією чудових жінок, за їхнім свідомим виходом із зони комфорту та особистісним і професійним зростанням. Сьогодні я розповім вам про вражаючі зміни Тетяни Орлової – жінки з великою сміливістю і золотими руками, яка робить свої маленькі витвори з великою любов’ю.

Тетяна з усіх учасниць найбільш серйозно і відповідально підійшла до курсу. Її почуття відповідальності вразило мене ще у перший день, коли вона розповідала, скільки зусиль їй вартувало обрати якісне борошно для виготовлення своїх маленьких витворів – вареників, пельменів та інших напівфабрикатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЧАСНИЦЯ КУРСУ «МІЙ ПРОЕКТ ЗА 30 ДНІВ» ТЕТЯНА ОРЛОВА ДІЛИТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ

Але на початку курсу Тетяна, як і всі учасниці, почувалася невпевнено, бо не знала, яким чином реалізувати свою мрію – створити мережу власної торгової марки. Для цього мало мати чудову продукцію, потрібні знання в зовсім іншій галузі.

І от минуло лише два тижні, а в Тетяни вже є розроблений нею під керівництвом Людмили Пенцак чіткий бізнес-план, зрозумілий, як покрокова інструкція. Про блиск впевненості та ентузіазму в очах годі й казати, він засліплює і заряджає водночас.

Сьогодні Тетяна – це окрилена метою (не мрією) жінка, яка бачить шлях до своєї мети, і її не зупинять ніякі перешкоди. Приємно бути серед таких людей. Дякую Людмилі Пенцак за створення такого ресурсного середовища».

Бажаєте приєднатися? Попередня реєстрація на курс обов’язкова, зробити це можна за посиланням. Залишись запитання – телефонуйте на номер:+38 050 18 222 18 (Viber).

Не зважайте, кількість місць обмежена Кількість місць ОБМЕЖЕНА. до 7 учасників.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter