Парити ноги, щоб завагітніти: бабусин лайфхак чи міф

22 Листопада 2019

Текст: Христя ГАЄВСЬКА

Час від часу я стикаюся з різними чудодійними засобами для тих, хто хоче завагітніти: «підштовхнути» сперматозоїди, ставши в «берізку», запросити вагітну на весілля, покласти під матрац пасхальне яйце. Тому, коли я наштовхнулась на пост відомої моделі Ольги Кобахідзе про те, як швидко завагітніти та вирішити гормональні проблеми, вирішила дізнатися, чи є наукове підґрунтя методу, який обрала лучанка та розпитала гінеколога з багаторічним стажем Вадима Петровського.

Ольга повідомила на своїй інстаграм-сторінці, що варто лише почати кожного вечора парити ніжки і це допоможе покращити ваше здоров'я, настрій та навіть життя загалом.

Але чи є цей бабусин лайфхак справді дієвим?..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВОНА НАЛЕЖИТЬ ДИТИНІ»: МОДЕЛЬ З ЛУЦЬКА РОЗПОВІЛА ПРО ЗБІР ПУПОВИННОЇ КРОВІ

«Дівчатка, є один найпростіший і доступний всім спосіб налагодити своє гормональне здоров'я. Всім, хто хоче завагітніти або хто має проблеми з гормонами ... почніть парити ніжки кожного вечора. Всі! Можете абсолютно скептично поставитися до цієї інформації, але я думаю, що варто дотриматися місяць-два такого експерименту, щоб отримати дві заповітних смужки або "злізти" з гормонального лікування, про "побочку" яких всім ми знаємо.

Суть в тому, щоб прогріти стопи і Ахілл (зокрема саме Ахілл!), Так ви впливаєте на роботу надниркових залоз. Саме надниркові залози відповідають за наш настрій, жіноче лібідо, любов, пристрасть. Вони виробляють жіночий гормон і змушують нас "цвісти і пахнути"! Мало того, що все стає на свої місця в організмі, так і любові вам захочеться більше і частіше.

Щовечора в тазик набираєте дуже гарячу воду (40-42 градуси). Попередньо ще кип'ятіть воду в чайнику і потім поставте його поруч з собою, щоб додавати воду і підтримувати температуру. Хоча б мінімально хвилин 10 кайфуйте, але краще – довше! Можна просто у воді, а можете додати сухої гірчиці, натерти імбир, насипати солі або травички заварити туди. Немає часу так гратися – тоді просто у воді. Головне робіть це щовечора хоча б протягом місяця-двох і результат вас не змусить чекати. Залежить, звичайно, ще й від індивідуальних випадків. Справа не тільки в тому, щоб нормалізувати роботу гормонів, щоб завагітніти. Але і просто – це робити треба: ви почнете спати краще і настрій раптом стане прекраснішим і, взагалі, життя виявиться не таким вже і сумним.

Не дарма є приказка: "Тримай ноги в теплі, голову – в холоді, а шлунок – в голоді". Наші предки не були так "відірвані" від розуміння себе і свого тіла, і дуже шкода, що прогрес дійшов до того, що людина зараз не розуміє свій же механізм і багато знань перейшли в низку "що за кам'яний вік і дідівський спосіб". Хоча це основа основ! Абсолютно безкоштовно, варто тільки трошки вникнути!...» – йдеться у дописі.


Професійною думку щодо цього поділився досвідчений гінеколог та батько чотирьох дітей Вадим Петровський:

«Я вважаю, що це жарт або несенітниця. Неможливого, звичайного, в житті нічого немає, але наукового підґрунтя для таких висновків я не зустрічав.

За настрій жінки відповідає головний мозок і гормони підкоркової структури. Цей коментар я можу вважати сумбурним і не думаю, що це серйозно.

Ця ситуація нагадує історію з напоєм з борової матки. Це може комусь допомогти. Але, якби можна було б реально завагітніти від звичайного миття ніг, то мільйони жінок не ходили би в клініку та не приймали би ліки».


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter