«Ніхто не вчитиме роздягатися»: луцька танцівниця розвінчала міфи про стріп-денс

24 Червня 2020

Танцівниця Леся Соломіна вирішила розвінчати міфи щодо стилю стіп-денс, який частенько плутають зі стриптизом. Лучанка зазначила, що зараз цей спокусливий танець може спробувати танцювати виконати будь-хто: і початківець, і той, хто має зайву вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТВЕРК НА ПРИРОДІ: ЛУЦЬКА ТАНЦІВНИЦЯ ПОДІЛИЛАСЯ ЗАПАЛЬНИМ ВІДЕО

Про це вона розповіла на своїй фейсбук-сторінці:

«1. Стріп-денс – це стриптиз. На жаль, ще досі багато хто так думає.

Стріп-денс зі стриптизом немає нічого спільного. Стриптиз – це там, де розтягаються. Можна танцювати гопак і при цьому роздягатись – і це вже буде стриптиз. На заняттях зі стріп-денсу всі приходять вдягнені та ніхто вас не вчитиме роздягатись)))

2. На стріп-денс потрібно приходити лише якщо хороша гнучкість і є шпагати.

Насправді, на заняття можна приходити навіть якщо ти "бадиль" і взагалі далека до танців. Це ж тренування, а на них приходять, щоб тренуватись та навчатись чомусь новому! Не потрібно ходити рік на стретчинг, бо якщо ти хочеш танцювати – займайся одразу тим, чим хочеться. До речі, під час танцювальних тренувань також приділяємо час розтяжці

3. На стріп-денс з зайвою вагою не можна ходити

На будь-які танці можна ходити з будь-якою вагою. Не потрібно ставити собі якісь обмеження, типу: "спочатку скину 5, 10, 15 кг, а тоді запишусь на танці". А що вам заважає худнути і танцювати одночасно?

4. На перше заняття необхідно мати стріпи

Це не обов‘язково, можна для початку брати будь-яке старе взуття на каблуках, яке вам не шкода, бо воно точно пошарпається. Якщо такого немає, можна на першому занятті бути просто в носочках. І якщо ти зрозумієш, що це саме твій стиль, тоді вже можеш собі придбати стріпи.

5. Стріп-денс – це просто

Часи змінюються і стріп-денс разом з ними. Раніше стріп був дуже простим та одноманітним, бо треба було гладити себе і робити кішечку. Зараз цей стиль на такий вже і простий. Він потребує музикальності, чіткості і плавності рухів. Ви не хвилюйтеся – за кілька занять все потрошки буде виходити й ви втягнетеся в цей стиль. Стріп-денс не поступається навіть тренуванням фітнесу. Тому що завдяки не простим рухам працює прес, руки, ноги».

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter