«Було гаряче!»: як луцькі танцівниці розкачали зал на грузинському шоу. ВІДЕО

09 Вересня 2020

Луцькі танцівниці зі студії «UDC» під керівництвом Лесі Соломіної стали півфіналістками грузинського шоу талантів #nichieri2020.

«Рішення поїхати на це шоу я прийняла в ту ж секунду, коли дізналася про кастинг: ні на секунду не було сумнів. У мене було два тижні на підготовку. Я обрала двох учениць, які також без вагань сказали, що поїдуть зі мною, і ми розпочали підготовку», – розповідала Леся раніше на сторінках соцмережах.

Про участь у шоу дівчата розповіли ще у березні, але результати оцінювання тримали в секреті до виходу шоу в ефір. Відтак відео розмістили на ютуб-каналі та поділилися радісною новиною – вони пройшли у півфінал.

«Лише вчора вийшла передача з нами, а організатори шоу нам вже писали, казали що рейтинг нереальні, вже 1000000 переглядів. А тепер найважливіше, як ви думаєте, до жовтня відкриють кордони з Грузією щоб ми попали на півфінал чи обломимся ми?», – написала Леся у своєму інстаграмі.

У сторіз дівчина зазначила, що змонтоване відео не зовсім правильно показало їхній виступ. Наприклад, музика часто не збігалася з вирізаними елементами танцю, а постановка включала насправді не лише тряски, але й красивий танець. Також танцівниця нагадала, що попри все це вважає тверк повноцінною хореографією.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter