Успішно!

«Мозок знаходить, як це зробити!»: луцька тренерка з розвитку про психологію грошей

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна розповіла про психологію грошей.

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна розповіла про психологію грошей. На реальному прикладі вона показала, як бажання часто створюють підґрунтя для можливостей.  Дописом про це лучанка поділилася на сторінці у фейсбуці, чим одразу ж спровокувала хвилю історій її клієнток, які почали заробляти більше.

«Навіщо вам віскі за 3000 грн?  Одного разу я зайшла в магазин в нашому будинку і випадково підслухала розмову продавчинь.

⁃ Лєна, ти бачила? - жінка невизначеного віку з жирним волоссям з легкою огидою розглядала пляшку віски. - Нам віски привезли за 3000 гривень. Хто його купить?
⁃ Може на подарок? - припустила її колега.
⁃ Хай би мені краще грошей дали, чим такий подарок...

Але секрет в тому, що ви отримуєте якісь матеріальні блага тільки і виключно тоді, коли дуже чітко розумієте навіщо вони вам потрібні.

Подумайте самі: ви абсолютно ЗАВЖДИ знайдете їжу і дах над головою. Що б не відбувалося. Бо вони є вашими неспростовними потребами. Наш мозок заточений на те, щоб завжди задовільняти наші потреби!

Як тільки ви зрозумієте, навіщо вам віски за 3000 гривень, у вас негайно з‘явиться можливість його купити. Ваша свідомість її знайде сама!

Я абсолютно точно знаю навіщо мені дорогий одяг. І саме тому він неодмінно з‘являється у моїй шафі. Я ніколи не поїду відпочивати у дешевий готель. Я просто не погоджуюся на це. І тому завжди відпочиваю в дорогих. Мій мозок знаходить таку можливість.

Я дуже чітко знаю, навіщо мені їсти в ресторанах. Я не ставлю навіть під сумнів цю потребу. І регулярно це роблю. Мозок знаходить, як це зробити! Як тільки я дуже чітко зрозуміла, навіщо моїй дитині школа за 100 тис грн/рік, я в той же день знайшла можливість її оплатити.

У цього процесу є і зворотня сторона. Якщо зараз ви у фінансовій ямі, то ви точно і неспростовно знаєте, навіщо вам це потрібно. Чому саме так відбувається.

Проведіть простий експеримент, запитайте себе «чому у мене немає грошей?». Запишіть відповіді на папір. А тепер запитайте себе: «чому у мене є багато грошей?» - і також запишіть відповіді на папір. На яке запитання у вас більше відповідей?

Людина в якої фінансові проблеми в 99% випадків не знайде жодної відповіді на друге питання. В той час як на перше буде цілий список. Але це не тому, що грошей немає. Навпаки! Їх немає, бо для вашого мозку все логічно!

Подумайте, які історії про гроші ви собі розповідаєте. І ви помітите, що всі вони дуже достовірно відображаються у вашому житті»,– йдеться у дописі. 

 

 

Додати новий коментар