«Мої дівчата терплять мій жорсткий характер», – Олександр Савченко відверто розповів про сім'ю

15 Травня 2019

Сьогодні, 15 травня, в Україні відзначають Міжнародний день сім'ї. З цієї нагоди Олександр Савченко, який вже більше року очолює Волинську ОДА, вирішив розповісти і про свою родину.

Про те, чим для нього є сім'я та про непрості відносини всередині неї він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Далі подаємо допис Олександра Савченка повністю і без змін:

«Моя сім'я стала для мене надійним тилом.

Вже 22 роки мої дівчата терплять мій жорсткий характер та відданість роботі. Після одруження з Іриною у нас не те, що медового місяця – медового вікенду не було. Через роботу я був практично невиїзний. Відпустка у мене могла бути лише в липні-серпні, коли Президент та Парламент могли бути на канікулах.

Одного разу, пам'ятаю, відправив дочку Надію з дружиною в санаторій в Євпаторію. І приїхав до них днів на десять. А потім якось у Трускавець поїхали, але мене звідти відкликали на роботу, бо стався масштабний теракт. Коли вже дочка виросла - з дружиною вдалося трохи відпочивати. Пам'ятаю, в Східницю їздили, там зимою дуже красиво.

Донька Надія народилася в кінці 1996. До року завжди її сам купав, особисто. Працював у Києві, і старався робити це щовечора – рівно о 20:00. Я приїжджав, дружина мені все готувала – кип'ячену воду, настояну на шавлії, любистку, ромашці. Для чого купав сам? Я понижав щодня температуру, таким чином загартовував.

А ще я дуже «лагідний» батько. Коли доня переплутала день і ніч – я повиганяв всіх з квартири і не давав їй спати декілька днів, тоді вона знову почала спати вночі. При мені Надю ніхто не заколисував. Вона засинала в колясці під музику Джо Дассена і спала всю ніч з 8-ми вечора до 8-ми ранку, не прокидаючись. Єдине, що я чітко знав по графіку, коли треба міняти памперси, практично з точністю до десяти хвилин. Дитина спить – розмотав, переодягнув, замотав. Цим я займався три місяці відпустки, яку мені дали в зв'язку з народженням Наді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЗАРОБИТИ 300 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ І ВДАЛО ОДРУЖИТИСЯ: ЛАЙФХАК ВІД ГОЛОВИ ОДА. ВІДЕО

Донька характером вдалася у мене. Сьогодні їй вже 22 роки. І, що цікаво, її день народження – це фактично єдиний день у році, коли збиралася вся родина, і я з ними був.

Є гарне українське прислів’я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок – важче. Ось так і з сім’єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися. Тож сьогодні, в День сім'ї, прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай і у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!».


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter