Як заробити 300 тисяч доларів і вдало одружитися: лайфхак від голови ОДА. ВІДЕО

11 Січня 2019

Луцький телеканал Аверс в ефірі випуску новин оприлюднив інтерв’юз головою Волинської ОДА Олександром Савченком. Журналістка Наталка Поліщук дослідила декларацію губернатора та розпитала у держслужбовця, звідки кілька квартир у столиці та задекларовані статки.

В ході бесіди з журналісткою голова також сказав, що не має прес-секретаря та не пригадує, яку зарплатню отримує на нинішній посаді.

«П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень. А ще три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас. Такий собі мільйонер на державній службі.

Нагадаємо, до того як Савченко став губернатором Волині, він працював у правоохоронних органах і державних компаніях, тобто свого бізнесу не мав. Він і досі не знає, яку зарплату отримує на своїй посаді, чи вистачає її на життя і утримання усього майна, яке нажив нелегкою працею. Чи може він тратить свої особисті статки аби жити на Волині. Це ж як треба любити волинян», – йдеться у сюжеті телеканалу.

Розмова з губернатором розпочинається з 3:11 хвилини.

4

Читати ще

Коментарі

іванко

<p>*блоїд волині. більш про вас нема шо написати, поцікавтесь, ще чим він сьогодні с*ав. іпринесіть палиці понюхати.</p>

вовк

ніщеброди від заздрощів задушаться. Чоловік генерал- полковник і шо має бути злиднем ? Собі на старість зібрав сяку таку копійчину а голодранці -гвалт зчинили. ПРЯМ ВАШІ КРЕВНІ ЗАБРАВ. Вчиться дурні бо будете солому їсти і тяжко лопатою працювати.

жук

журналісти, чому ви лізете у чужі кишені? Ви вправі спитати в нього про роботу, а не про те, скільки в нього грошей і з ким він спить, а про дітей це вже не ваше собаче діло. І так кожен громадянин - ви не вправі питати у людини, насамперед людини про його гаманець. Працюйте і заробляйте. А ви впевнені, що у нього в кармані стільки-то тисяч? Ви їх рахували. Дай людям демократію. Як то кажуть: пусти свиню за стіл, то вилізе на стіл.

ОДА

От і відізвалися сраколизи Савченка, вовки і жуки добре очко вилизують...вислуговують злодію...а "вор должен сидеть в тюрьме" там йому і місце...і по ходу ваше ,шавки, тоже там!!!

до ОДА

Яка ваша писанина, така чи такий як ви. Не вам вирішувати "вор він чи не вор". Я з ним особисто не знайома. Треба до людини ставитися по-людськи. Ви громадські діячі вже на голови лізете керівникам області. А не послати б вас куда ви посилаєте, а не обізвати вас так, як ви обзиваєте? Вам срамота.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter