Як заробити 300 тисяч доларів і вдало одружитися: лайфхак від голови ОДА. ВІДЕО

11 Січня 2019

Луцький телеканал Аверс в ефірі випуску новин оприлюднив інтерв’юз головою Волинської ОДА Олександром Савченком. Журналістка Наталка Поліщук дослідила декларацію губернатора та розпитала у держслужбовця, звідки кілька квартир у столиці та задекларовані статки.

В ході бесіди з журналісткою голова також сказав, що не має прес-секретаря та не пригадує, яку зарплатню отримує на нинішній посаді.

«П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень. А ще три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас. Такий собі мільйонер на державній службі.

Нагадаємо, до того як Савченко став губернатором Волині, він працював у правоохоронних органах і державних компаніях, тобто свого бізнесу не мав. Він і досі не знає, яку зарплату отримує на своїй посаді, чи вистачає її на життя і утримання усього майна, яке нажив нелегкою працею. Чи може він тратить свої особисті статки аби жити на Волині. Це ж як треба любити волинян», – йдеться у сюжеті телеканалу.

Розмова з губернатором розпочинається з 3:11 хвилини.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter