Модель з Волині показала фото «молодості, котрій дозволяє іти»

22 Серпня 2018

Відома plus-size модель з Волині, учасниця телепроекту «Модель XL» Ірина Демчук розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці, як у 40 років виглядати «привабливою курагою», та поділилася яскравими світлинами.

«В мене є власна теорія, чому деякі люди в 40 виглядають на 25 ( насправді я не знаю, звідки взятий еталон 40 років, і чому в цьому віці хтось має виглядати жахливо, ми ж не дерева, рахувати круги на стовпі). Проте, я вважаю, що старість можна порівняти з фруктами, котрі сохнуть, і з фруктами, котрі гниють.

Ти старієш від подій, котрих в твоєму житті не відбулося. Ти наче проживаєш 5 разів 16-ліття чи 3 рази 25-ліття, і твій вік застоюється, пліснявіє чи ... починає підгнивати і пушитись. Ну, і це природньо висихати, це плата за прекрасності нашого життя, і коли у нас все йде правильно, то в 40 років ми виглядаємо як прівлєкатєльна курага, а не гнилий абрикос.


Давайте усім подіям відбутись, качайте прес і люби всіх нас, Господи, гучно. Цьом, разом з фотками молодості, котрій я дозволяю іти!», – йдеться у дописі.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter