Мій проект – це я: учасниця курсу «Мій проект за 30 днів» Олена Мороль

22 Листопада 2018

Олена Мороль – психологиня з Луцка, учасниця курсу бізнес-тренерки Людмили Пенцак «Мій проект за 30 днів».

Вона розповіла, що і як змінилось у її житті після проходження курсу:

«У кожної людини в житті є значимі люди. Люди, через яких в життя приходять зміни. Коли опиняєшся на роздоріжжі і вагаєшся, в якому напрямку йти, відкрий свої очі, вуха і розум, бо Бог обов’язково пошле Тобі таку людину. Ти побачиш, почуєш, відчуєш і зрозумієш, куди далі веде Твій шлях.

Дзвінок Людмили Пенцак застав мене в сум’ятті. Я була розібрана на дрібні пазли, які все ніяк не хотіли складатися. В такий переломний момент я вирішила стати учасницею унікального курсу Людмили Пенцак «Мій проект за 30 днів», зовсім не знаючи, що буде моїм проектом. Я потрапила в інше середовище і отримала зовсім інший погляд на свою діяльність.

Завдяки проекту я змогла знайти новий спосіб допомоги людям та новий спосіб самовираження. Саме Людмила підштовхнула мене згадати мій досвід роботи в газеті «Луцький замок» та поєднати його зі знаннями практичного психолога. Тепер на просторах Фейсбуку кожен охочий може знайти мою сторінку Olena Morol та читати мої щоденні дописи. Я пишу легко та просто про складні речі, уникаючи термінології та складних слів. Приємно, що отримую багато схвальних відгуків. Це додає мені впевненості, що така інформація людям потрібна.

Заходьте на мою сторінку, читайте, підписуйтесь, задавайте теми. Разом ми можемо вирішити будь-яку проблему. Я вірю, що можу стати для Вас значимою людиною, через яку в Ваше життя прийде більше позитиву, оптимізму, впевненості у власних силах, Віри в Бога і довіри до світу.

Я рада, що курс «Мій проект за 30 днів» матиме продовження у грудні. Зголошуйтесь, міняти життя ніколи не пізно!».

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter