Мертва тиша у метро та допитлива японка, або Чим вразила Японія відомого луцького тренера. ФОТО

25 Червня 2019

Фото: Олег ХОМ'ЯК

Текст: Олеся МАЛИШКО

Нещодавно, Заслужений тренер України з пауерліфтингу, старший тренер мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика» Олег Хом'як повернувся з Японії, де проходив чемпіонат світу з жиму штанги лежачи. Лучанин каже, що бував у різних країнах, але саме Японія вразила його найбільше. Олег Хом'як розповів «Таблоїду Волині» про свою подорож до Японії, та найяскравіші враження від країни сонця, що сходить.

У Японію Олег Хом’як поїхав зі своїми вихованцями у складі збірної України на чемпіонат світу з жиму лежачи, який проходив у кінці травня.«Ніщо не здатне так змінювати погляди на світ, як сам світ! Жодні тревел-шоу, статті чи коментарі – лише власні очі та відчуття! Адже саме так формується особиста думка – без нав‘язувань та домішок. Японія лишила в мені найбільший слід з усіх країн, які доводилось бачити. І лишили ці сліди навіть не якісь технологічні новинки, а люди! Так, саме люди, які живуть на маленьких островах і зуміли досягнути таких вершин! 126 млн. населення!!! Уявіть цю цифру і гляньте на карті площу Японії! Минулого року ми відвідали ПАР – країну з величезними родовищами алмазів та золота. Але вона кардинально відрізняється і далеко не в кращу сторону (Будинки обнесені колючим дротом та електричним струмом самі за все говорять...) І коли ти можеш порівнювати все з власного досвіду, ти прекрасно розумієш, що розвиток країни залежить не так від верхівки влади чи запасів корисних копалин, а від людей, які проживають на цій землі. Від кожного особисто», – такими словами почав свою розповідь про Японію Олег Хом'як.Тренера в Японії дуже вразило… токійське метро, а особливо його статистичні дані: через нього щороку проходить 3,5 мільярда людей! І це – друге за пасажиропотоком (після пекінського) метро у світі!

« Але коли сам поринаєш у цей світ, то сказати, що ти шокований, це не сказати нічого. Ніхто нікого не штовхає, всі стоять у черзі по дві людини до кожного з вагонів потягу. У самих вагонах– мертва тиша і будь-який галас вважається поганим тоном. На кожній станції є людина, яка слідкує за порядком та допомагає, але і самі жителі Токіо завжди раді прийти на допомогу. Скрізь є автомати в яких продаються квитки і вся процедура є досить простою та доступною», – додав Олег Хом'як.

Жінка (що на фото), поцікавилась звідки приїхали лучани, та почала «гуглити», де знаходиться Україна. Перечитавши ледь не всю статтю Вікіпедії, вона почала задавати купу запитань. Люди тут не звикли щоб їм поступались місцем, а сумки не закривають від злодіїв.

«А взагалі Токіо можна охарактеризувати однією крилатою фразою: «Це місто, де 35 мільйонів людей щодня поважають одне одного», –сказав Олег Хом'як.

Читайте також: ЗАПХАЙТЕ В ДУПУ СВОЇ ТЕЛЕФОНИ, – ВІДОМИЙ ТРЕНЕР ОБУРИВСЯ НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМОМ МОЛОДИХ КОЛЕГ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter