Запхайте в дупу свої телефони, – відомий тренер обурився непрофесіоналізмом молодих колег

16 Травня 2019

Заслужений тренер України з пауерліфтингу Олег Хом'як порадив молодим тренерам фітнес-центрів приділяти більше уваги людям, а не «залипати» під час занять у телефонах.

Про це старший тренер популярної мережі фітнес-центрів написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Порада молодим тренерам фітнес-центрів.

Довгий час працюючи в тренажерній залі і проводячи тренерські курси, можу впевнено порадити НАЙГОЛОВНІШЕ. Є дві речі, які ви маєте запхати в дупу під час роботи з клієнтами: телефон та поганий настрій.

Твої сторіз та мотиваційні пости навряд чи порадують людину, під час роботи з якою ти залипаєш в телефоні. Про стрічку новин взагалі мовчу. А більшість дзвінків не є важливими і можуть зачекати.

І про настрій. Якщо ти з чорною мордою відгавкуєшся до клінтів, бо в тебе не склався день, то не надійся, що в наступному місяці вони продовжать з тобою працювати. Не зал створює атмосферу, не нові тренажери та гламурний декор, а ТИ! Саме від тебе залежить кількість людей, які захочуть з тобою працювати!».

У екслюзивному коментарі коментарі «Таблоїду Волині» Олег Хом'як пояснив:

«Я працюю у цій сфері вже 15 років, і скрізь бачу одне і теж.

Еволюція інтернету і соціальних мереж не завжди іде на користь. Особливо це стосується стосується роботи з людьми.

Я готую тренерів, і завжди наголошую, що вони мають працювати з людиною, а не зі своїм акаунтом на тренуванні. Це ж, навпаки, відвертає клієнтів».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


9

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Олеже, саме таким тренером є Ваша підопічна Ірина. Я відходила проплачені заняття та не вернулась навіть в той зал, де вона працює. Адже все, що вона робила - залипала в телефоні. Дуже прикро.

Ярослав

Треба було після перших заннять зробити їй зауваження або звернутись в адміністрації клубу

тю

Спортзал Станок на гпз... Тренери - це нєчто. Власники, керівники, якщо Ви раптом це прочитаєте - прийміть міри.
Готова платити, бо біля дому. Та немає кому... Телята. В телефонах, кавують, торти жеруть, шушукаються, переглядаються (баби). А про зовнішній вигляд (це ж зразок, мотиватор має бути) я взагалі мовчу...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter