Луцький тренер розповів секрет схуднення Тіни Кароль

12 Листопада 2019

Онлайн-тренер Антон Яловик розповів про секрет схуднення відомої української співачки Тіни Кароль. Лучанин написав про плюси та мінуси кетогенної дієти.

«"Треба їсти жири": Тіна Кароль розкрила свій секрет схуднення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку в Instagram співачки. Її раціон переважно складається із жирів – вона вживає масло, сало, сир. Вона думає, що «кетоз» є найефективнішим способом схуднення.

Кето дієта – цікавий, навіть революційний стиль харчування, який передбачає величезну кількість обмежень і дуже багато проблем, пов'язаного з вибором їжі.

При цьому немає переконливих доказів, що для звичайної людини цей стиль харчування допомагає краще худнути в порівнянні з банальним обмеженням калорій. У результаті кето, на мій погляд, невиправданий спосіб додати стресу в своє життя.

Також, катогенна дієта виключає ряд харчових груп і ті поживні речовини, які вони дають. Проте, як і багато інших обмежувальних дієт, вона вимагає обов'язкового контролю дієтолога і призначення необхідних вітамінів і мінералів.

"Помилка фанатів кетодіет полягає в тому, що при кетозі тіло спалює в основному жир, що надходить з їжі, а не накопичений роками. Необхідно пам'ятати, що єдиний спосіб змусити організм розкупорити запаси – дефіцит калорій, та баланс білків, жирів та вуглеводів.

На традиційних кетогенних дієтах 70-75% денної норми калорій отримують із жирів і лише 5% – від вуглеводів. Це передбачає, що ви можете дозволяти собі до 20-30 грамів вуглеводів на добу.

Наприклад, середнього розміру яблуко містить близько 25 грамів вуглеводів. Таким чином, про яблука доведеться забути, не кажучи вже про апельсин, банани, хліб, пасту, солодощі, та інше.

На мою думку, жити в такому жорсткому режимі – досить важко морально, під обмеження автоматично потрапляє великий список продуктів".

Зі своєї практичної сторони скажу, що найкраще підбирати раціон харчування індивідуально кожній людині. Для цього, крім антропометричних даних, цілей, стану здоров‘я, необхідно врахувати харчові звички та вподобання. Обов’язково контролювати прогрес схуднення чи набору маси та самопочуття», – йдеться у дописі.


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter