• банер чікос

Луцька ведуча потрапила в «обитель зла». ФОТО

26 Грудня 2019

Відома луцька ведуча Галина Падалко відвідала скандальну резиденцію колишнього українського президента Віктора Януковича у Межигір'ї. Атмосферними світлинами із відвідин Падалко поділилася на своїй фейсбук-сторінці.

«Якби не трагічні події 2014, більшість з нас так би ніколи і чула слова Межигір'я.

Яка ж історія цього злощасного місця, пронизанного кривавими грошима, державними таємницями та речами без смаку?

З 1935 року Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки у 2007 році Віктор Янукович (який проживав тут з 2002 по 2014) не вивів Межигір'я у приватну власність. Після втечі лєгітімного це місце перетворилося на знаменитий відкритий музей корупції та національний парк. І стало одним з символів Революції Гідності.

Достеменно важко сказати, скільки краму було вивезено самим Януковичем під час втечі та нещадно розграбовано першими відвідувачами замку, які гребли все підряд.

Тепер там натовпи туристів з усього світу: десь розростається звіринець та бігають кумедні страуси, ось там далі найкращі ресторани Києва забирають овочі, вирощені у теплицях та оранжереях, а якщо пройти далі, у ангарі біля вертолітної площадки у літньому таборі відпочивають діти переселенців та АТОвців, які приїхали сюди провести літо. За усім цим доглядає місцева громада, яка перебуває там від 2014 року.

Хто ж «хазяїн» Межигір'я зараз?

Для вирішення питання державної регуляції питань, пов'язаних з Межигір'ям, створили Національне агентство розвитку та менеджменту активами АРМА, яке почало шукати для резиденції тимчасового управителя. Але за результатами конкурсу компаній, які хотіли б управляти резиденцією виграла фірма, яка опосередковано пов'язана з оточенням самого Януковича.

«Схеми» зробили круте журналістське розслідування про це. Але громадськість та нардепи підняли розголос з приводу цього і АРМА переглянула рішення. Наразі планується провести новий конкурс ранньої весни 2020 року», – розповіла Галина Падалко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ВЕДУЧА РОЗПОВІЛА, ЯК ПОЧАТИ ПОДОРОЖУВАТИ


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter