Лучанка Майя Москвич увійшла до ТОП-30 молодих лідерів України віком до 30. ФОТО

12 Грудня 2018

Майя Москвич із Луцька, яка виборола медалі на «Іграх Нескорених», увійшла у Топ-30 молодих лідерів України віком до 30. Нагороду Top 30 Under 30 заснувало англомовне видання Kyiv Post.

Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook.

Цю відзнаку вручають молодим лідерам України, які мають значні досягнення у різних сферах життя і ще не досягли 30-річного віку. Серед переможців – Олександра Зарицька (гурт KAZKA), Жан Беленюк, Анастасія Дєєва, Надія Кушнір (авторка інтернет-коміксу «Гусь»), Олександр Леменов, Тарас Прокопишин, Віталій Устименко й Андрій Верхогляд та інші. Але не всі переможці погодилися приймати цю нагороду, зокрема через те, що партнером цієї відзнаки є Фонд Віктора Пінчука.

«Потрапила в неймовірну 30-ку людей, котрі вже зробили щось для України... досить неочікувано. І реально це честь бути в одному списку з такими потужними людьми! Хоч я прийшла на захід надто пізно і надто втомленою щоб знайомитись (а я мала такий намір і сподіваюсь нагоди ще будуть) мені було приємно усвідомити, що моя участь і перемога в InvictusGames була важлива не лише для мене і для всіх хто мене підтримував, а принесла бонуси і для України (так, я це розумію лиш зараз)

Ще було приємно, що більшість (напевно аж 96%) номінантів говорили українською. Що згадували Катю Гандзюк, війну на сході і говорили про цінності. Кілька хлопців відмовились від нагороди з ідейних мотивів, чим дуже підняли планку для нових лідерів України.

Ще раз дякую всім, завдяки кому це стало можливим! Богу, родині-друзям, всім тренерам, організаторам Ігор Нескорених в Україні і команді. Поставлю в кімнаті на видному місці хай буде нагадуванням, що 2018-й був моїм новим початком і що на мене тепер люди дивляться ) а то часто про це забуваю) і маркером допишу бути обачнішою )

А ще це була хороша нагода одягнути сукні. Лишилось єдине питання, хто мене номінував? Тому що так і не дізналася ) ану добра людино відгукнися !!», – йдеться у дописі.
1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter