«Страшно, боляче, невідомо, що буде»: захисниця із Луцька потрапила до лікарні

30 Грудня 2022

Захисниця із Луцька Майя Москвич потрапила до лікарні. Вона перенесла операцію на хребті, а тепер її чекає реабілітація та відпустка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНКА ВИБОРОЛА «ЗОЛОТО» НА ВСЕСВІТНІХ ЗМАГАННЯХ

Про це Майя Москвич повідомила на своїй інстаграм-сторінці.

«Я є жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!

Фото тижневої давності ілюструє напевно весь цей мій 2022 рік. Рік просто рвань.

ЗСУ, Лиман, болючі втрати, Warrior Games, Операція на хребті. Важко, прямо на межі можливостей, страшно, боляче, невідомо що буде, але я борюся і дію. Попри страх. І слава Богу залишаюсь живою, перемагаю, стаю міцнішою. А ще зустрічаю неймовірно класних людей. Отримую дуже цінний життєвий досвід. І відповіді на багато питань всього життя. Відповіді, які за мирних умов можливо й не можна було би отримати.

Зустрічаю свій ДН десь в лікарнях Запоріжжя, але завдяки вашим вітанням відчуваю, що сьогодні в мене свято. Свято народження і життя! Всім щиро дякую за вітання і все! І, як каже моя бабуся, дякую Богу за цей рік, і все і всіх, що в ньому були, і дай Боже наступного року дожити!

P.s.Ні, це не поранення. Просто грижа в шиї збільшилась до критичних розмірів, почала рука слабнути. Ми безжально бігали місяць чи більше в броні, щодня. Реальньно ганяли в повному обвісі. Результат не лише нові навички, а й титановий кейдж в хребті. Слава Богу операція пройшла успішно. Все має бути Ок) Грошей не треба, побратими скинулись. Не ділилась цим раніше, бо було не до того. Зараз я вже досить бадьора )

P.s.2 переживала, як перебуду цю зиму в окопах. Напевно Бог, який мене любить, почув мої слова і такий "мала, ні слова більше"). Тепер в мене переду реабілітація і відпустка, 1-2 місяці. А що далі – скаже ВЛК ) і на тому дякую) хай буде так!

Люблю життя. Цей світ вартий того, щоб за нього боротися!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter