17 захисників та захисниця з Волині взяли участь в «Іграх Нескорених»

10 Червня 2024

17 ветеранів та військових з Волині взяли участь у спортивних змаганнях «Ігри Нескорених», які відбувалися з 31 травня по 2 червня у Києві. Загалом у змаганнях взяли участь 329 учасників, які випробували власні сили у 9 адаптивних видах спорту.

Цьогоріч найбільш численна команда з Волині була за всі роки відборів. Серед учасників також була одна жінка. З усієї України заявки до участі в змаганнях подали 18 жінок.

«Ігри Нескорених» — щорічні міжнародні змагання для ветеранів та бійців, які отримали поранення. Уже за місяць журі оголосить список із 35 фіналістів, які пройшли до національної збірної та поїдуть на зимові гібридні «Ігри» до Канади, що пройдуть в 8-16 лютого 2025 року.

Список учасників з Волині:
Байчук Костянтин Євгенійович
Бейчук Віталій Євгенович
Гордієвич Сергій Юрійович
Копелюк Костянтин Олегович
Куришко Олександр Сергійович
Луговий Микола Володимирович
Моргун Олег Миколайович
Оксентюк Вячеслав Миколайович
Романюк Валентин Миколайович
Рубан Володимир Вікторович
Сасовський Тарас Олександрович
Сенченко Алла Миколаївна
Соколян Михайло Васильович
Солоха Павло Вікторович
Сосінський Антон Євгенійович
Чабанчук Микола Андрійович
Чигир Олег Петрович

«Головна мета “Ігор Нескорених” — повернення ветеранів до цивільного життя через спорт. Адже реабілітація після отриманих травм потребує колосальних ресурсів. Ветерани, як ніхто інші — вміють підтримувати один одного. Й ті учасники, які поїдуть на змагання за кордон — привезуть досвід, який втілюватимуть тут задля підтримки побратимів», — каже Руслана Величко-Трифонюк, очільниця Українського ветеранського фонду.

На зимових «Іграх» у Канаді учасники змагатимуться у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних, включаючи нові зимові види спорту: гірські лижі, сноуборд, біатлон, бігові лижі, скелетон і керлінг на кріслах колісних.

Проєкт втілює Міністерство у справах ветеранів, Український ветеранський фонд, ГО «СтратКом Україна», ГО «Ігри Інвіктус України», ГО «Повернись живим!».


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter