«Любити й цілувати з пристрастю»: луцька психологиня написала зворушливий допис. ФОТО

30 Вересня 2021

Засновниця проєкту Школи лідерства Rabbifox, психологиня Дарина Самойлюк опублікувала зворушливий допис, який присвятила своєму чоловікові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я ВСЕ РОБЛЮ З МОТИВОМ ЛЮБОВІ» : «КАВОВА РОЗМОВА» З ДАРИНОЮ САМОЛЮК. ФОТО

На своїй інстаграм-сторінці лучанка написала їх історію кохання:

«Промовчати щодо повної безперспективності моєї ідеї переїхати з трьома маленькими дітьми до Луцька. Переформатувати життя повністю. Змінити місто та темп в якому жив 30 з гаком років. Продати будинок, який творив і завершив. Потім продати офіс. Купити будинок в Луцьку, який так хотіла я. Погодитись на синій колір. Повсюди синій колір. Продати авто. Купити 2 авто. Погодитись на пса вдома. Навіть, коли всі пси завжди жили в будах.

Купити офіс, бо він буде кльовий, коли його перетворити з прийому склотари без вікон та дверей. Продати синій будинок, бо він далеченько від того офісу — нового та гарного. Купити квартиру в центрі — продати квартиру в центрі. Взятися за новий дім — бо він стане новим та гарним. Продати своє авто, бо то не авто мрії. Повірити в те, що мрії здійснюються. Садити туї. Садити лаванду. Не садити огірки. Мити псу лапи й погодитись на кота. Повірити в емоційний інтелект. Ходити на публічні заходи, вірячи та сповідуючи філософію усамітненого відпочинку на дивані. Зрозуміти важливість спа, бра, смм. Любити й цілувати з пристрастю, як 15 років тому.
Стосунки — то робота і натхнення.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter