Успішно!

«Мій пост міг би поховати мене», – експертка «Viva» з Луцька про хрещення своєї дитини

Медійна менторка, експертка «Viva» та «Єдина», психологиня Елліс Мурр, яка нещодавно стало мамою, написала про хрещення своєї дитини.

Медійна менторка, експертка «Viva» та «Єдина», психологиня Елліс Мурр, яка нещодавно стало мамою, написала про хрещення своєї дитини.

На своїй інстаграм-сторінці вона розповіла, що щодня отримує запитання, чому вони хрестили свою доньку Есмі:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВСІ ВІДЧУТТЯ БУЛИ ЖАХЛИВИМИ», – ЕКСПЕРТКА «VIVA» З ЛУЦЬКА ПРО ПОЛОГИ ТА ОПЕРАЦІЮ. ФОТО

«Деякі питання є агресивними та провокативними, і в основному від колег.

Психологія як наука відкидає існування чогось чи когось, хто ніби керує нами, і називає такі думки чи поняття - містичним мисленням. А містичне мислення - це перекладання відповідальності за своє життя на щось ефемерне.

На початку навчального року в університеті, нас попросили покинути аудиторію, якщо ми віримо у бога. Тому що наука і релігія не сумісні. В той час викладачі по вступу в дисципліну були налаштовані негативно і однобоко.

З часом вивчаючи наукові праці, я побачила, що наука така ж обмежена як і релігія. У науці є зерна, так і у релігії, які можуть прорости у хороші плоди.

Я вивчала багато релігій. Читаючи біблію від Ісуса, запам‘ятала фразу "Щоб поговорити зі мною, не шукай мене в храмах, я є під кожним каменем, у росі і листі. Просто говори до мене і я почую".

В Тибеті я бачила інших монахів. Деякі з них роблять захисні татуювання на своїй території, інші поїхали на Балі.

Я не релігіозна. Напроти більша частина описана в біблії, особливо у старому завіті ще з дитинства приводить мене у жах. У мене дуже багато питань до жорстокості і я не підтримую фразу "путі божі не оспоримі". Та я знаю, що таке егрегор.

Активно направлені думки та ритуали у формування егрегора працюють. І ритуал хрещення дає захист. Зараз я перевірила на собі. Тут я змовчу, адже це закритий власний досвід. Це як ритуал аяуаска. Якщо ви живете ногами в різних світах одночасно, ви побачите більше.

Як для звичайного кабінетного психолога мій пост міг би поховати мене. Та я нетривіальна. До усіх своїх прийнять світу я підходжу тільки з власного досвіду та постійного аналізу.

Ми, як, люди цієї планети, давно вже своїми вірами та думками створили щось навколо себе. І доволі не далекоглядно це нівелювати», – пише лучанка.


 

Додати новий коментар