Лимон, гаряча ванна, вишневе варення: топ-5 міфів про контрацепцію

26 Вересня 2018

Ще у Древньому Єгипті жінки почали вигадувати методи зробити секс більш захищеним, аби не народжувати дітей занадто часто та вберегтися від хворіб. Використовували для цього і екскременти крокодила, і вагінальні кільця з міді, і напої з невеликими дозами ртуть, і магічні замовляння.

Попри те, що цивілізація значно еволюціонувала, а технічний прогрес невпинно вривається у наше життя, тема народної контрацепції досі залишається чимось таким, що передають з роду в рід, з уст в уста, пошепки і крадькома, оминаючи професійну думку лікарів.

У Всесвітній день контрацепції «Таблоїд Волині» шукав несподівані, дивні та навіть приголомшливі методи запобігання небажаній вагітності, які радять на інтернет-форумах та сайтах.

Лимон

Одним із найбільш поширених методів запобігти вагітності є спринцювання лимонним соком або лимонною кислотою. Ще у 1700-ті роки, коли лимони не продавалися на кожному кроці, спосіб був дуже популярним між тих, хто вів активне, часто безладне, статеве життя. Спершу половинки цитруса застосовували як вагінальні ковпачки, а згодом вигадали використовувати сік.

Вважається, що кислота здатна вбивати сперматозоїди, однак відсоток успіху складає не більше 30%, а шкоди жіночому здоров’ю цей метод завдає значно більше.

Coca Cola

Так-так, доки ви вмощуєтеся перед телевізором із пляшечкою улюбленого напою в руках, дехто застосовує його зовсім по-іншому. Спринцювання «колою» прийшли до нас із 60-х років минулого століття, а згодом навіть були номіновані на престижну премію за досягнення у Гарварді, де четверо дослідників визначили, що дієтична Coca-Cola вбиває сперму за секунду, а солодкий варіант цього напою ефективний всього у 59% випадків.

Втім, газований напій може зруйнувати слизовий шар, який захищає епітелій і збільшити ймовірність мікротравм та інфекцій. А про численні алергійні реакції на стабілізатори та фарбники і говорити не доводиться! Недарма ж «колу» часто використовують як спосіб видалити іржу із сантехніки чи деталей авто.

Секс стоячи

Ще одним народним методом перешкодити потраплянню сперматозоїдів до статевих органів жінки є особливі пози. Вважається, що часта зміна позицій, особливо, коли партнерка зверху, може допомогти захиститися від небажаної вагітності. Найчастіше ж прихильники цього методу розповідають про секс стоячи як можливість чоловічого еякуляту витекти вниз, не спричинивши несподіваних наслідків.

Однак, гінекологи в один голос висловлюють методу недовіру і переконують, що пози мають вплив на ефективність запліднення, але аж ніяк на запобігання йому.

Гаряча ванна

Древнім японським секретом запобігання вагітності є дія високих температур. Сенс у гарячій ванній, яку чоловік повинен прийняти за годину до любовних утіх, у результаті чого сперматозоїди мають загинути, не витримуючи температури.

Жінкам же радять прийняти ванну після статевого акту, аби запобігти дії сперматозоїдів, які все ж змогли «вижити» після гігієнічних процедур чоловіка.

Зрештою, ванна для двох – чудова нагода створити романтику під час прелюдії, але від вагітності під час сексу вона вас, на жаль, не захистить.

Існують також варіації на тему високих температур. В інтернеті пропонують методики «стерилізації» чоловіків завдяки зануренню яєчок у воду (46,7-47 градусів) на 45 хвилин протягом 20 днів. Нібито це має зробити сперматозоїдів занадто кволими для запліднення, втім, не певні, що примарна мета може виправдати такі страждання вашого коханого.

Вишневе варення

І нарешті – «вишенька на тортик», тобто вишневе варення. Важко сказати, що дивує більше: коли радять їсти кислі види варення після сексу, аби вбити сперматозоїдів, чи коли кілька ложок варення намагаються залити безпосередньо у піхву жінки, аби змусити сім’яну рідину «зав’язнути» у липкому місиві.

У будь-якому разі ваше улюблене варення краще їсти з чаєм чи випічкою, насолоджуючись смаком, а не думаючи про небажану вагітність.

***

І все ж найпоширенішим ефективним засобом контрацепції у світі вважають презервативи.

А «Таблоїд Волині» нагадує, що підібрати найкращий для вас метод запобігання вагітності та хворобам, які передаються статевим шляхом, допоможе лікар. І саме з лікарем, до речі, варто обговорювати усі сумніви щодо дивних методів та порад, які можуть не зворотно вплинути на ваше здоров’я та життя.

Зі святом, і хай кохання в ліжку дарує лише приємні експерименти!

***

Використання матеріалу без згоди Таблоїда Волині заборонено.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter