«Катя, 19. Сама собі купила Porsche Cayenne», – волинська мільйонерка про здійнення мрії. ФОТО

29 Серпня 2019

Волинська мільйонерка та блогерка Катя Якимчук придбала Porsche Cayenne. Про це лучанка повідомила на своїй інстаграм-сторінці.

«Катя, 19. Сама собі купила Порш Каєн», – підписала фото блогерка.

Катя розповідає, що мріяла про цю машину рік, а поставила ціль її купити лише півтора місяця назад.

«Всі ваші мрії можуть здійнитись. Навіть якщо ви зараз у це не вірите. Просто дійте!», – додає блогерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У МЕНЕ ПРОБЛЕМИ, ПРО ЯКІ Я НЕ РОЗПОВІДАЮ», – ЗІЗНАННЯ ВОЛИНСЬКОЇ МІЛЬЙОНЕРКИ


10

Читати ще

Коментарі

коментатор

ну не даром же красунею року була, мілашка ця

Костя

І тепер отою тачкою покатається хай по дорогах Іваничівщини))))
Дороги кицю треба робити, дороги!!!

Іванка

Катю, сонечко, зроби ще собі бровки, виділити зі своїх мільйонів сто гривень на хну.

Марьяна

Милаха, крутяха! Молодець! Приїжай у Київ, тут є де розігнатись!

Леся

Яким бізнесом займається Катя?
Дайте посилання.

Віктор

Молодець . Тільки залишся людиною .

Віктор

Молодець. Тільки залишся людиною .

Країна

Молодець!
Але цікаво, як там з податками за блогерську діяльність

Бухгалтер

Катя зареєстрована, як ФОП, тому за сплату Єдиного податку не переживайте)))

Податкова

Цікаво чи сплачує податки від всієї суми (враховуючи переліміт), чи лише з 1 млн обороту на рік? Відповідно її піблікацїй в неї оборот понад 1 млн в місяць, то чи не приховує вона оборот і не занижує об’єкт для оподаткування?

Податкова

Цікаво чи сплачує податки від повної суми чи приховує свої доходи? Відповідно її публікацій в неї оборот в місяць понад 1 млн, а не в рік і відповідно наявний переліміт який оподатковується

Квіточка

Молодець дівчина
І яка різниця які в тебе брови коли ти їздиш на такій машині заробленій своїми силами і почуваєшся щасливою людиною в ній , а писати про брови і про податки це все людська заздрість нажаль проявляється
Я не знаю вас но я вам бажаю удачі

Леся

Поважаю людей, котрі працюють!
Але цікаво, як за такий короткий термін можна вийти на такий прибуток.
Ціна порш каєн від 2 477 550 гривень. Коли вона почала працювати - у 18? Добре, почала з 0, заробила за рік 2477550 грн. /12 = 206462,5 грн/міс. чистого доходу в місяць, це 8000 дол.
Цукерки у неї можна купити за 300 грн. нехай вона заробляє 50%, це 150 грн. В місяць потрібно продати мінімум 1376 коробок, в день - 45 коробок.
В будівництві потрібно хоча б 5 років працювати з 0, щоб вийти на такі прибутки, і це серйозна справа - ліцензії, дозволи, відповідальність... А тут якісь цукерки і зразу мільйонерка... Нічого не розумію... Яка собівартість цих цукерок? Вона їх перепродає чи виготовляє? Яка ціна нетто? Що за часи? Старіємо... Або щось трохи не так, як нам кажуть.

Черговий баран

Люди ви дебіли чи прикалуєтесь). 1- чого і її "магазинах" ніфіга немає нових публікацій і коменти лише у кількох публікаціях в горі які з легкістю можнв накрутити, всі старі публікації мертві, самі магазини мертві. 2- Нікого не "смущає" що у минулих дописах людина пише, що заробила за рік 1 мільйон, при цьому всюди говорить ніби в місяць заробляє по 700тисяч
3- Якщо "Бухгалтер" такий підкований то будь хто з вас може зайти до реєстру фопів і знайти всю інфу про її заробітки 4-Людина планує заробляти на лохах які куплять її тренінги за 400 грн- купить 100 лохів от і вже 40 тис., купить більше буде більше - суть її бізнесу розвести вас як лохів, не здивуюсь якщо вона чийсь проект, тобто працює по договору отримує зп, житло, а все решта оренда і лапша яку фінансують для того аби розкрутити її і заробляти потім на лохах які куплять курси) 5-В профілі реклама соло піци- альоо мільйонерка яка за пару гривень рекламує соло піцу))) та з такими оборотами вона вже б мала шикарно відпочивати і подорожувати і робити якісніший контент для своєї інсти, а "бізнесом" з "канхфетами" могла б віддалено керувати, це ж не будівельна компанія чи завод. Цікаво чи адміністрація Таблоїда пропустить цей комен, зроблю скрін перед тим як відправляти)

01

Молодець!

Дарий

Анекдот !

Леся

згідна з черговим бараном... нас не обманює ніхто... вона ж не написала, що заробила на каєн своєю працею! написала - купила, а купила і заробила - це ж різні речі! хахаха, я повелась... ладно, іду займатись своїми проектами.

Вася

Поліщуки, вона вас тролить, а у вас горять дупи від заздрощів), яке Порше, явасумаляю))))

Олександр

Цікаво, в мене прибуток хай не лям, але близько до того, і чогось я собі не можу дозволити Порш) Може якщо взяти в кредит на років 6-7, то можливо, але кому воно таке треба. А все напевно тому, що за ці гроші ще треба жити, вдягатись, відпочивати. P.S лям гривень в рік не такі великі гроші, щоб дозволити собі купити (а надалі й обслуговувати) порш, хіба БУ, який з тебе зтягне останні штани). В нас хлопці зароблять і побільше ляма, але чогось ні в кого немає порша)

Касирша

бачила я цю мільйонерку, яка заходила в салют і їла булку в сухомятку, порша при вході не замітила

Свідок

Вже на теренах Фб люди жаліються. Як вона на гроші кидає

Лучанка

Заробляє багато, а на педагога-філолога грошей бракує? Полішуцька мова - то "всьо!"

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter