«У мене проблеми, про які я не розповідаю», – зізнання волинської мільйонерки

12 Серпня 2019

«Мені хочеться вбивати, коли в зоні 50 метрів від мене з'являються «ниючі», завжди незадоволені і злі люди», – написала волинська блогерка Катя Якимчук. Лучанка не раз повідомляла у своєму блозі, що є мільйонеркою. Катя має 229 тисяч підписників в інстаграмі та декілька інтернет-магазинів.

Блогерка зізнається, що має багато проблем, просто про це не розповідає на публіці. Коли лучанка «виходить» в інстаграм то «вимикає» свій поганий настрій.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
«Бо «нема грошей» – значить, лінива дупа, а проблеми в навчанні – це взагалі не проблеми», – стверджує Катя.⠀⠀

Більшість наших проблем, як стверджує мільйонерка, повітряні кулі, які можна «лопнути» голкою.

«Невже вам не хочеться порадіти? Немає за що себе похвалити? Любити? Від таких я відразу відвертаюся. Бо всі їх проблеми зводяться до: «О, Боже, я не заробляю», «О, Боже, в мене проблеми в універі», «О, Боже, в мене нічого не виходить». Може трохи егоїстично, але в мене теж багато проблем, про які я не розповідаю. Часто вони можуть бути страшнішими, ніж в тих, хто ниє. Бо «нема грошей» – значить лінива дупа. «Проблеми в навчанні» – це взагалі не проблеми. Я «вимикаю» свій поганий настрій перед виходом на вулицю і в інстаграм. І хочу, щоб інші люди теж так робили. Більшість наших проблем – повітряні кулі, які можна «лопнути» голкою. Зробіть це! Відразу стане набагато легше», – йдеться в дописі Каті.


5

Читати ще

Коментарі

ААА

Правильно нити не варто, не вдоволеня - та це ж просто ілюзія яка розвіється з часом, так само як і гроші зараз вони є, "пш" - і нема. Радіти життю сьогоднішньому дню, радувати оточуючих своїми здобутками, які обовязково поглинуться самі _ Вашими досягненнями і усе буде прекрасно!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter