Юний винахідник з Ковеля став переможцем конкурсу «Майбутнє України»

02 Листопада 2020

Юний конструктор Валентин Чох з Ковеля став переможцем Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу «Майбутнє України».

Про це йдеться у повідомленні на сайті ковельської міськради.

На базі ковельського ліцею №10 вже другий рік працює секція науково-технічної творчості Волинської малої академії наук. Її активним учасником є десятикласник Валентин Чох. З 7-го класу він відвідує гурток «Столяри-конструктори». Хлопець пропонує цікаві ідеї, намагається їх реалізовувати.

Цьогоріч Валентин подав власні розробки на Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» і досяг успіху: він став переможцем в напрямку машинобудування.

Керівником шкільного гуртка та секції при Волинській МАН є учитель трудового навчання Максим Селівончик. Сумлінний, творчий педагог, про якого кажуть «майстер на всі руки». Хлопці, які займаються з Максимом Валерійовичем, вміло користуються інструментом, працюють за верстатами, конструюють вироби і моделі. Це перші кроки до майбутньої професії. Щорічно його вихованці є переможцями Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, виставок-конкурсів науково-технічної творчості.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter