Яка будівля вразила луцьку візажистку у Вашингтоні. ФОТО

24 Жовтня 2018

Відома луцька візажистка Тетяна Лукашик відвідала Вашингтон і поділилася, яка будівля її там найбільше вразила.

Жінка побувала у найбільшій бібліотеці світу - Бібліотеці Конгресу, фото опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

У цьому красивому будинку знаходиться 1349 км книжкових полиць і близько 158 млн примірників, включаючи 36 млн книг та інших друкованих матеріалів; 3.5 млн записів; 13.7 млн ​​фотографій; 5.5 млн карт; 6.7 млн ​​збірників нот і 69 млн манускриптів на більш ніж 470 мовах. А найменша книга колекції - Old King Cole - має розмір не більше точки.

"Сама бібліотека в стилі італійського Ренесансу, це просто диво-витвір мистецтва. Коли заходиш, то тебе перевірять на наявність різних заборонених предметів металошукачем. Тут представлена дуже велика кількість книг, безліч рідкісних книг, яких більше ніде не знайдеш.

Тому фото з ними, звичайно, заборонено. Високі зали по метрів 7 де книги зберігаються в книгосховищах пожежобезпечних, є навіть спеціальні ліфти для книг. Російська, американська, японська, китайська література та інші видання. Коли я побачила читальні зали, була вражена - їх 14 на 1460 місць. Будівель у бібліотеки три, переходи між ними підземні і це дуже заворожує. Архітектура будівлі приголомшлива, ти начебто в замку знаходишся. Всім раджу побувати тут", - йдеться у дописі.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter