«Як зробити ідеальну фігуру»: поради від луцького онлайн-тренера

15 Жовтня 2019

Онлайн-тренер Антон Яловик поділився порадами для тих, хто хоче мати омріяну ідеальну фігуру. Лучанин стверджує, що варто об'єктивно оцінити свою фактуру та «відштовхуватись» саме від цього.

Лайфхаками чоловік поділився на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФІТОНЯШКИ: ВЕДУЧІ ПОПУЛЯРНОГО ТЕЛЕШОУ ВИРІШИЛИ ПРОКАЧАТИСЯ. ФОТО

«Насправді ця стаття стосується і жінок, і чоловіків. Тому, що часто мене запитують на консультаціях: "Хочу худі ноги! Як зробити?", "Хочу фігурку, як ось в тієї дівчинки!", "Чого вона худа, а я ні?", "Хочу велику попу, але щоб ноги були худими", "Хочу набрати м'язів, але щоб вага не збільшувалася".

У хлопців запити простіші: "Хочу набрати масу", "Хочу гору м'язів і сухий прес", "Хочу біцепс здоровий", "Хочу масивне тіло, але щоб ноги не росли".

І головне варто розуміти – якщо у вас в голові "склався" образ ідеальної фігури, ви хочете досягнути такого результату за допомогою фітнесу, то будьте готові до того, що це може не вийти.

По-перше, варто враховувати початкові, генетичні дані кожної людини і особливості тілобудови.

Адже, у когось м’язи від природи ростуть краще, а у когось швидший метаболізм. Крім того, багато професійних спортсменів та фітнес-тренерів використовують спеціальні препарати, щоб отримати бажану фігуру (мова йде навіть не про БАДи – такі класні, кольорові баночки).

Ставлячи перед собою недосяжну, при ваших показниках, мету – ви можете не лише втратити мотивацію, але і набути не дуже гармонійну фігуру.

Для окреслення правильної мети потрібно об’єктивно себе оцінити, врахувати свої можливості та обмеження, намагатися досягнути максимально гарної форми при своїх початкових данних.

Кожен з нас по своєму може бути красивим і здоровим. Головне, підбирати такі тренування, які допоможуть сформувати твій власний неперевершений ідеал краси!», – йдеться у дописі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter