«Я відмовлялася два роки поспіль»: волинянка розповіла про участь у «Міс Україна 2019»

10 Жовтня 2019

Володарка титулу «Міс Україна Земля 2019» Діана Шабас розповіла про участь у конкурсі, про те, як вона два роки поспіль відмовляла організаторам та як готувалась до найважливішої події у її житті.

Про це йдеться у дописі на її інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ»: ВОЛИНСЬКА МОДЕЛЬ ПРО КАР'ЄРУ, ДІЄТУ ТА СВОЇ СЕКРЕТИ. ФОТО

«Чому саме конкурс "Міс Україна"?

Я розуміла, що взяти участь в конкурсі такого масштабу я зможу лише раз у житті! Це не шкільна олімпіада чи контрольна, які проводять щомісяця, тому я готувалася і відмовлялася від пропозиції оргкомітету «Міс України» 2 роки поспіль, хоч це і моя мрія.

Як готувалася?

Я росла. Я розуміла, що ще досить молода і недосвідчена. Потрібно спочатку розібратись в собі, в своїх життєвих позиціях і переконаннях.
В 17 ти сприймаєш світ по-іншому, ніж у 20. Ти розумієш, що не все так легко і просто, що життя сплетене зі світлих і темних сторін.
Треба навчитися їх сприймати і змінювати. А головне – їх бачити!!

"Міс Україна" – це великий досвід для мене! Це конкурс, який змушує задуматися над втіленням того чи іншого проекту, адже у нас велика кількість глобальних проблем, про які треба не лише говорити, а вирішувати, і нереальне число людей, які також потребують нашої допомоги, але усі здебільшого просто байдужі.

Як каже мій найменший 5-ти річний братик: "ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ!". Тому зараз я тут – щоб змінювати себе і світ!», – написала волинянка.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter