Аксесуари та сукня від дизайнерів: як волинська красуня підкорюватиме міжнародний конкурс. ФОТО

01 Жовтня 2019

20-річна красуня Діана Шабас, яка стала володаркою титулу «Міс Україна Земля 2019», зараз знаходиться на Філіппінах та готуються до участі в міжнародному конкурсі «Miss Earth 2019».

Про це повідомляє Вoлинь.Post

Цього року конкурс «Miss Earth» проходить під тематикою національної квітки. Волинянка обрала традиційного українського соняшника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКА КРАСУНЯ ПРЕДСТАВИТЬ УКРАЇНУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «МІС ЗЕМЛЯ». ФОТО


Аксесуари та сукня Діани мають жовтий колір. Сережки, вінок з соняшнику та брошки зроблені спеціально під замовлення комітету конкурсу брендом VESNA. Всі вироби ручної роботи, а фінальну сукню конкурсантки розробляли постійні партнери конкурсу дизайнер LUKASHYK.

«Не віриться, що я отримала офіційну стрічку і тепер не сама за себе, а за всю нашу країну - Україну. Нові емоції, знайомства, їжа і акліматизація - все в шаленому темпі, починаючи з шостої ранку. Ще не встигли з усіма познайомитися, тому що нас дуже багато. 90 дівчат розділили на три спеціальні групи: Water (Вода), Air (Повітря), Fire (Вогонь), моя група - Water. Кожна з них має різні заходи, екскурсії, змагання і, так звані, міні-конкурси протягом усього місяця. Уже в перший день ми побували на святі, де Мер міста нагороджував олімпійців, а нам вручив почесні кандидаток Miss Earth 2019 і привітав в столиці Філіппін, Маніла», – каже Діана Шабас.

Нагадуємо, що Miss Earth – один з найпрестижніших конкурсів краси в світі, що проводиться під егідою ООН. Основна місія конкурсу – збереження Землі, охорона навколишнього середовища, живої природи.

Таким чином, всі учасниці представляють власні міжнародні проекти для поліпшення екологічної обстановки як на глобальному, так і на регіональному рівні. Переможниця також стає представницею ООН в питаннях розвитку Програм щодо збереження середовища перебування людини на планеті.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter