«Я не буду калічити дитину»: волинська модель розповіла про своє ставлення до вакцинації

11 Жовтня 2019

Модель Ольга Кобахідзе заявила, що проти вакцинації, і «калічити» свою дитину не збирається. Лучанка впевнена, що нас залякають, нами маніпулюють та «роблять зручними для керування». Красуня прийняла рішення не вакцинувати свою доньку Нію і готова до того, що її дитина не піде в садочок та буде на самостійному навчанні.

Відверте зізнання модель опублікувала на своїй інстаграм-сторінці.

«...Скоро вам ваше життя не належатиме. Через декілька років всі стануть біологічним матеріалом...», – додає Ольга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «УКРАЇНКА, "ГРУЗІНЧИК" І КИТАЯНКА»: ЛУЦЬКА МОДЕЛЬ РОЗПОВІЛА ПРО СВОЮ СІМ'Ю. ФОТО
Редакція може не розділяти думки автора допису.

17

Читати ще

Коментарі

все

вірно.то є експерт

витамин

Які розумні моделі -аж страшно

Правда

Все адекватно каже. Вакцини нам насаджують, а якість не гарантують. Тому і травити себе вакциною смислу немає

Вікторія

Почнем з того ,що вакцинуються люди по всьому світі,тільки наші люди чомусь цього уникають ,але ,не такий страшний вовк як його ось тут описують .Держави зацікавлені в імунізації свого населення тому ,що хоче здорову націю ,бо краще хворобу попередити ,аніж лікувати.У нас і так ряд захворюваності від яких багато людей гине ,і немає спасу.Вакцинуватися потрібно ,потрібно мати імунітет до інфекцій .

Надія

Wow!

Лу

Ага, якраз державі потрібна здорова нація і зростаюча шаленими темпами кількість аптек тому доказ. Тільки здорова людина туди не ходить, і тоді щось не сходиться.... А от кволенька нація дуже вигідна, от вона дійсно приносить прибуток. На жаль(((
А модель молодець, мало того, що красива, так ще й розумна! Дай, Боже, їй і дитинці здоров'я)

Сашко

Люди! Подивіться статистику смертей без вакцинації, та від початку вакцинації. Цим все сказано!!! А вирішувати чи колоти чи ні - діло кожного!

Сашко

Люди, просто подивіться на статистику смертей від хвороб до початку вакцинації у світі, та після! Цим все сказано!!! Але колоти чи не колити вакцину, діло кожного!

Волинський Дарвін

згоден- я теж за природній відбір. Менш народу-більше кіслороду

Леся

Вище писали, що весь цівілизований світ вакцинується, а ми такі погані не хочемо. Тільки різниця в тому, що та ж сама Європа наприклад, вакцинується вакцинами французького або британського виробництва, а українців колять індійськими. Різницю відчуваєте?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter