Хата для роботи: кабінет Божидарніка-молодшого

24 Лютого 2015
Кабінет декана факультету бізнесу Луцького національного технічного університету Тараса Божидарніка - це типова "робоча оселя" науковця. Тут і кіпи фахової літератури, і наукові видання, і сови - символи мудрості.

А ще в кабінеті прохолодно. Публікація готувалася 29 січня, і в університеті, як і в інших вишах України, опалення вмикали лише на декілька годин. А в кабінеті декана ще й вікна зі старими дерев'яними рамами і немає обігрівачів. Сам Божидарнік каже, що прохолода його не лякає, бо загартовується, а нові вікна не ставить, бо в першу чергу їх встановлювали в аудиторіях.

При вході в кабінет в око відразу впадає велика мапа світу, яка висить справа від дверей. Її декан приніс зі старого кабінету, коли викладав дисципліни, пов'язані з міжнародними відносинами. До слова, це приміщення Божидарнік займає з 2008 року, тому встиг "обжити" кабінет.Справа від входу кімната "починається" рядом стільців і вазоном-подарунком колег у кутку. Далі знову стільці, над якими висить згадана вище карта, і робочий стіл декана.Стіл заставлений традиційно: робочі папери, канцелярка, телефони, комп'ютер і сувеніри, з яких виділяються подарунки: ангел, слони та сова.За робочим столом - шафа, в якій зберігаються робочі папери, фахова література, грамоти-відзнаки та подарунки. Так, на одній з полиць ікони.На іншій полиці - сувенірні тарілки, подаровані колегами.А ще в нього є колекція творів, які написала колега з університету - викладача кафедри українознавства ЛНТУ Наталії Шкляєвої. Тут книги про топоніміку, приказки тощо.Великі вікна пускають в кабінет багато світла та "дивляться" у внутрішній двір корпусу.


Текст і фото: Анатолій КОТЛЮК
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter