«Економія – ознака деградації»: луцький фотограф розповів про фінанси

25 Листопада 2019

Фотограф Влад Кардаш стверджує, що відмовляти собі та фанатично економити – шлях до деградації. Лучанин розповів, що зрозумів це на прикладі власного батька. Чоловік натякає, що варто пожертвувати своєю зоною комфорту та шукати нові можливості.

Про це Влад написав на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТИ – МІЙ СТИМУЛ»: ЛУЦЬКИЙ ФОТОГРАФ РОЗПОВІВ СЕКРЕТ ІДЕАЛЬНИХ СТОСУНКІВ. ФОТО

«Зараз я буду не бізнес коучем, а простим хлопцем, який зрозумів цю істину на прикладі власного батька-невдахи.

Одна із дурнуватіших причин, що заганяє людей в глухий кут – фанатична економія. Запам'ятайте, збільшення апетиту завжди має породжувати пошук нових фінансових можливостей!

Коли люди починають економити на всьому, що їх оточує, відмовляти у всьому що вони хочуть – починається деградація і заганяння самих себе в рамки можливостей... Якщо тобі на щось не вистачає – не обмежуй себе, а шукай нову сферу доходу!!! Розказати губу не так вже й погано. Погано, коли ти лазиш з цією розкатаною губою пів року і ніхр*на не робиш!

Я не спонукаю бездумно витрачати гроші, ні-ні, ні в якому разі, це – безглуздо. Я кажу про те, що досить себе обмежувати. Пожертвуй зоною комфорту, промучся місяць-другий, рік, два, оптимізуй роботу й вийди на новий рівень можливостей, а не відкладай на ср*ний айфон пів року, сидячи на мівіні з хлібом

Цю істину я починав розуміти на прикладі власного батька, який не був прикладом справжнього мужчини для мене, зате який показав, якою людиною бути не потрібно! Так що візьміть себе в руки і пробачте за лексику: є*аааааааааааааааш до сьомого поту, далі буде тільки краще», – йдеться у дописі.2

Читати ще

Коментарі

SSG

ЕКОНОМІЯ – ОЗНАКА ДЕГРАДАЦІЇ? А чому у тебе на фото спалах економ класу?:)))))

BTR

"Фотограф Влад Кардаш"
Ага)
Є ще "відома інста-мама" або "відомий молодий журналіст з Волині"

Куди не глянь, всюди одні зірки і капець які "відомі" люди ...

Хтось щось "пукнув" в соціальних мережах, а "журналісти" відразу створюють з цього "новину"...мда....

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter