Дивовижні краєвиди й тепле море, – луцька керівниця про атмосферну відпустку. ФОТО

15 Березня 2021

Заступниця директора луцького Палацу учнівської молоді Олена Балабаш поділилася враженнями від атмосферної подорожі до Єгипту.

«Відпочинком у Єгипті та атмосферними фото, де краса навколо, зараз нікого не здивуєш, хоча я побувала тут вперше. Скажу відверто: повернулася з незабутніми враженнями від дивовижних краєвидів, гостинності місцевих мешканців, смаколиків цього регіону.

Хочу, щоб мої світлини надихнули всіх, хто сумнівається чи вагається, обов'язково знайти час і можливості оздоровитися, поніжитися на лагідному сонечку, потішитися тепленьким морем, зарядитися позитивом для добрих справ та перезавантажитися в цілому. Адже кожна подорож має своє таємне призначення і змінює нас назавжди!», – розповіла лучанка «Таблоїду Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖІНОК І ВОЛИНЯНКИ, ЯКІ РОБЛЯТЬ СВІТ КРАЩИМ. ФОТО***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

9

Читати ще

Коментарі

Ната

Гарного відпочинку!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter