День чоловічих недоліків: які «скелети у шафі» тримають відомі волиняни

16 Червня 2020

Хтось гризе нігті у стресових ситуаціях, дехто постійно спізнюється, хтось дозволяє собі багато обіцяти і не виконувати, а інші не миють посуд, доки на столі не назбирається маленька Говерла. Недоліки – поняття особисте і суб’єктивне, адже те, що хтось вважає вадою, інші вчаться у собі спокійно приймати.

До чого ми це? Навздогін Міжнародному дню чоловічих недоліків (так-так, він існує!) «Таблоїд Волині» поцікавився у волинян, із якими якостями їм доводиться боротися та що у цій непростій боротьбі вдається найважче.

***

Лев Фоменко, бармен-хейтер

Посуд мию, зазвичай, перед їжею, а не після неї. Нігті не гризу – користуюсь кусачками. Речі, зазвичай, розкладаю по поверхнях – столи, стільці, тумбочки, підвіконня і навіть підлога, якщо це недолік. Але мені так набагато зручніше, ніж користуватись шафами, комодами, шухлядами – я знаю, де що лежить і швидко знаходжу потрібну річ

Віктор Грисюк, співвласник джаз-клубу «Цитра», поет

Я часто роблю спонтанні подарунки чи поїздки, це іноді інших зненацька заскочує. Також іноді звикаю до речей, улюблених футболок чи кросівок... Може бути повна шафа одягу та взуття, а я ношу переважно улюблене, звісно, після прання. Не люблю прибирання, завжди відкладаю цей день Ч на пізніше... Але таки роблю генеральне. Можу забути про дату народження, лише фейсбук нагадує)

Тарас Себестянович, журналіст «Життя відомих людей», автор зіркового блогу «СекретZa»

У мене є 2 недоліки. Вони такі лайтові і позитивні, та все ж недоліки, з якими я змирився і щасливо живу. Перший – я завжди відповідаю на коментарі, навіть на хейтерські. Комусь не сподобався мій зовнішній вигляд, я на це відреагував. Стараюся це робити з гумором або іронією і трохи провчати хейтерів. Наприклад, хтось пише, що я одягнув жахливу футболку, а я навпаки роблю йому комплімент щодо зовнішнього вигляду (сміється – авт.).

А другий недолік – це те, що не можу раненько вставати. Пізно лягаю спати, оскільки зйомки програм із зіркових подій відбуваються зазвичай ввечері. Приїжджаю додому о 2-й чи 3-й ночі, а вранці дуже дратуюся, що ніяк не можу прокинутися. І часто це не тому, що бракує часу на сон, а тому, що мені сняться нереально класні сни! Я ніби собі домальовую історії, фантазії, а потім грає будильник і – аааа. Тоді знову закриваю очі, бо сниться настільки крута історія, яку хочеться закінчити.

Петро Патій, лікар-гінеколог, автор медичного інстаблогу

Саме поняття «недолік» суб’єктивне. Це швидше індивідуальні особливості. Якщо вважати недоліком те, що бісить оточуючих, – то, мабуть, це любов до сарказму. Якщо те, що не подобається особисто мені, – перемогти періодичну прокрастинацію до цих пір не вдалось).

Богдан Коваль, телеведучий

Ооо, що таке манікюрні ножиці, я знаю лише з жіночих косметичок, бо з найменших років гризу нігті. Точніше, час від часу обгризаю, аби "надати форму". Природно, швидко, а головне – багато хто думає, що то гарна форма нігтів. Втім, в час пандемії мені вдалося цю звичку притупити і тепер суттєво рідше це роблю.

А ще мені всього 23, а дехто вже помічає, наскільки я "буркотун" і страшно навіть уявити, що буде в старості. Погана дорога, щось недоприбрано чи коли хтось з'їдає моє печиво – усе це і не тільки є приводом, аби трохи побуркотіти.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter