Чому товари для роботи і навчання треба купувати у вихідні

16 Березня 2019

Є кілька причин не забувати про робоче місце у вихідні. Ручки, олівці, папір та інша канцелярія необхідна в робочому процесі, як для термінового запису інформації, так і для складання різнопланової звітності та ділової документації, тому купувати їх слід залежно від потреб фірми. З їх допомогою вдається систематизувати робот, а також упорядкувати важливі документи. Але ж це далеко не все. Сучасне розмаїття канцтоварів має різні кольори і форми, а від того, яким буде робоче місце часто залежить і продуктивність, і вмотивованість, і настрій на роботі.

Тож розказуємо, чому варто ходити по канцтовари собі й дітям у вихідні. А переваг є три:

Не поспішайте.

Ви чи ваша дитина можете із задоволенням провести шопінг в магазині канцтоварів. Є час все обрати, роздивитися, навіть приглянутися, чи добре кольори ручок і олівців поєднуються в пеналі. Можна також роздивитися, що нового пропонують виробники.

А якщо ви вибігли в обідню перерву по щось для офісу, то поспіхом швидше за все оберете щось просте і функціональне, але ж шопінг має бути приємним. Пригадайте, як у школі любили вибирати кожен зошит, не відмовляйте собі в цьому.

Знижки.

У Луцьку та Нововолинську працюють цілі супермаркети канцтоварів «Офіс Центр». Тут у вихідні всім покупцям дарують -10% на всі покупки. Чим не привід скористатися.

Адреса магазину в Луцьку: вул. Кривий Вал, 31.
Адреса магазину в Нововолинську: проспект Перемоги, 16а.

Ви вже все одно вийшли з дому.

Нове офісне крісло зі знижкою чи подарунки дітям. Якщо ви вже вирушаєте на такий приємний і вигідний шопінг, значить ще й можете прогулятися, подихати свіжим повітрям, насолодитися вихідним сповна, а не провалятися вдома.

Тож «Таблоїд Волині» та «Офіс Центр» бажають вдалих покупок, незалежно від дня тижня і чудового настрою.


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter