Британець розповів, чому йому подобаються луцькі паби

16 Березня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

Сьогодні у коворкінг-центрі Passage Interdit триває Language Booster – масштабний форум для викладачів іноземних мов, студентів лінгвістів та всіх, хто хоче розвиватися в цій сфері.

Спікерами форуму стали успішні викладачі, засновники мовних шкіл, які втілюють у життя цікаві ідеї та впроваджують на практиці новітні методи вивчення іноземних мов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МІНУС ПЛІНТУС» ТА НАЦІЯ СТАРТАПЕРІВ: ПРО ЩО РОЗПОВІДАТИМУТЬ НА LANGUAGE BOOSTER У ЛУЦЬКУ

Спеціальним гостем серед шести спікерів став британський викладач англійської Ендрю Сендфорд.

На прес-конференції, що відбулася за день до форуму, Ендрю розповів не тільки про те, з чого складатиметься його лекція, але і про те, які враження викликає у нього Луцьк (до якого він завітав не в перше) та які заклади він любить відвідувати:

«Що ж, тут іде дощ, тож я відчуваю себе, як вдома», – іронізує британець.

«Це дуже гостинне місто. Одна з причин, чому я сюди повертаюсь знову і знову – тому, що мене запрошують. Але насправді я маю у світі декілька місць, які я люблю і Луцьк одне з них», – зізнається Ендрю.

Також гість з Великобританії розповів, що йому подобаються луцькі паби: «Мені дуже подобається «Майдан», також я часто відвідую «Кораблик»… І ще одне місце, в якому я не був, але хочу сходити – паб «Олдскул».

«Паби по всьому світу намагаються копіювати ірландські паби, проте їм це не вдається. Але що мені подобається у Луцьку – до чудового пива подають дуже смачну їжу, а у британських пабах зазвичай багато пива і пачка чипсів», – розповів Ендрю про відмінності між пабами у Британії та Україні.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter