Бодіпозитив: луцька журналістка подякувала своєму тілу

02 Квітня 2019

У всьому світі популярності набирає бодіпозитив – рух з благородною метою, який закликає прийняти своє тіло таким, яким воно є.

Луцька журналістка та мама двох дітей Наталія Голодюк поділилась своєю історією та розповіла, як полюбила своє тіло таким, яким воно є.

«Не читати любителям фітнесняшок! Я знаю, що моє тіло далеке від ідеалу, і довгий час мене це дратувало... я хотіла його змінити і мріяла про ідеальні форми... я його сварила і ненавиділа... І зовсім нещодавно до мене прийшло усвідомлення того, що воно моє… і разом зі мною воно пережило стільки всього… і що насправді я йому дуже вдячна! Перш за все я вдячна йому за те, що воно змогло виносити та народити двох моїх найкращих діток . Я вдячна за те, що воно пережило операцію на апендикс...Я вдячна за те, що воно витримувало всі мої знущання над ним: шкідливу їжу... недоспані ночі... нервову роботу... Я вдячна, що воно дає мені змогу розвиватися… носити на руках діток та прогулюватися! І я щаслива, що моє тіло в мене є! Я раніше чекала, що от за тиждень скину всі зайві кг і все – буду гарна... А тепер я не чекаю швидких результатів і не прагну до нав'язаних нам ідеалів краси... я просто робитиму все для того, щоб моє тіло почувало себе добре!», – йдеться у дописі.


6
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter