РанОК: Оголені чоловіки показали своїми тілами позитив і хороший настрій. ФОТО 18+

12 Лютого 2019

Фотограф з Торонто Ентоні Патрік Маньєрі зробив унікальний фотопроект. Оголені чоловіки показали своїм тілом позитив і хороший настрій, – пише Gazeta.ua.

«За останні 25 років я можу згадати безліч моментів, коли люди, яких я фотографував, приховували конкретну фізичну невпевненість. Дуже важко було налаштувати моделей на позитивний лад, забути про стреси і проблеми сьогодення. Найкращий момент – згадати дитинство і порадіти», – говорить митець.

Ідея виникла після того, як автор побачив хвилю реакцій на фотографію знайомого чоловіка в соцмережі. Той для забавки сфотографував себе в чудернацькій позі.

«Коли дізнався про японську ідею бодіпозитиву, вирішив зробити новий проект. Запрошував різних чоловіків, навіть сфотографував одного товариша. Всі вимагали, щоб ці фотографії не використовувались в рекламі чи еротиці. 20 годин зйомок і практично два дні пішло на проект. Взяли участь більше 30 моделей, але не всі змогли розкритися і налаштуватись. Без одягу практично всі почувають себе незручно. Тому відібрали лише фотографії тих, хто зумів налаштуватись і відкрити тіло для фото проекту.

Проект окрім психологічного забарвлення має ще і культурне значення. Ми всі маємо те тіло, яке маємо. Але в період реклами і показу ідеального тіла спортсменів, отримали великі комплекси щодо власної фігури. Це гнітить і створює купу проблем. Мусимо це побороти і показати свою красу», – закликає фотограф.


3

Читати ще

Коментарі

яна

ахахаа але круто!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter