BLOG на нічку: Супервумен по-українськи, або Як позбутись сталевих яєць

26 Вересня 2018

У традиційному блозі на нічку сьогодні – роздуми лучанки Юлії Галецької про те, чому жінки не вміють берегти себе і перекладати частину справ на інших.

Якщо ж теж маєте, що сказати читачам і читачкам «Таблоїда Волині», неодмінно пишіть нам на пошту [email protected].

***

Сьогодні, в черговий раз, я замислилась над тим, як же часто на своєму шляху я зустрічаю жінок з так званим синдромом «зроблю все сама». Чому? Чому все більше і більше слабкої статті вирощують в себе сталеві яйця? Проблема в жінках, чи «всє мужикі казли»?

Споглядаючи за їхньою поведінкою, можу чітко виокремити чотири найголовніші проблеми цього синдрому. Ага, реально синдрому, бо це НЕПРАВИЛЬНО.

Тепер так, перша причина – невміння попросити про допомогу. Ну от дійсно, несе жінка 20 пакетів з продуктового, і в руках, і в ногах, і вже в зуби взяла… Але ж несе. Бо ж попросити про допомогу, значить стати слабкою, а вона ж супервумен. Ще й холодильника на 5-ий поверх затягне.

Але, якщо дійсно звернутись з проханням до перехожого, то ви будете здивовані наскільки приємні та ввічливі люди оточують нас. Навіть, якщо вам відмовили, то це прекрасна нагода навчитись приймати й такі ситуації. Але аж-ніяк не замикатись у своєму світі «сєбя всємагущей».

Друга причина – я зроблю це краще, аніж ви всі разом взяті. Хм, цікаво.. .І довго ви збираєтесь тягнути все на собі? Можливо, ви будете здивовані, але ми живемо на одній планеті не лише з добрими та чуйними людьми, але й розумними. Якщо чітко розповісти мету та план задач, то шансів на провальне виконання буде менше.

Ну і найпоширеніша причина «всьо магу сама» – позиція жертви. Ну ви ж розумієте, якщо людина перестане виснажувати себе мільйонами справ, то за що вона буде себе жаліти? А як же почуття гордощів за себе страждальницю?

Невже не легше скинути з себе цей тягар і дозволити собі розправити плечі? Така проблема дуже часто заважає не лише вам, але й вашим рідним та близьким. Тому так важливо почати довіряти людям та очистити свої голови від негативу.

Синдром «зроблю все сама» заважатиме вашому розвитку та стане перепоною на шляху до цілей. Станьте відповідальною за своє життя, не вбивайте в собі жінку.

Любі мої дівчата, станьте слабкішими!

9
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter