BLOG на нічку: «Справжній чоловік вміє викручуватися, домінувати і бути на коні»

31 Жовтня 2018

Вчора «Таблоїд Волині» опублікував у традиційному блозі на нічку скандальний допис із соцмереж топового рівненського блогера Nazar Drago.

Читайте також: BLOG на нічку: «Справжня жінка має дбати про дім, носити підбори та не гризти нігті»

Розповідь про те, якою має бути справжня жінка викликала шквал емоцій та коментарів. Сьогодні ж пропонуємо прочитати наступну частину – список важливих якостей для справжнього чоловіка.

Якщо ви хочете поділитися думками чи історіями і побачити їх на сторінках видання, пишіть нам на [email protected].

***

Про образ справжньої Жінки виникло немало суперечок. Загалом, не дивно, адже про це дискутують ще з часів Гомера і Евріпіда.


А тепер поговоримо, яким же має бути справжній Чоловік, що він робить, як мислить. Про все по порядку. Отож, риси, притаманні справжньому Чоловіку:

Розум, кмітливість. Справжній Чоловік думає настільки гарно, що знає, як викрутитися з будь-якої складної ситуації. Читає. Він уміє підтримати, допомогти і навіть врятувати.

Когерентність. Чоловік має власні точки в житті і – найголовніше – відповідає їм. Він розсудливий і вміє домінувати будь-де.

Успіх. Має бути багатим, як Джордж Клуні? Ні, звичайно. Але впевнений в собі і амбіційний. Він не з чуток знає, як це – бути на коні. Справжній чоловік досягає хороших результатів і не зупиняється на цьому, ставить все нові і нові цілі.

Щедрість. Щедрого Чоловіка не варто упускати. Справжній Чоловік – альтруїст, він вміє вислухати і присвятити час Вам, змусити Вас відчувати себе особливою і потрібною.

Гумор та оптимізм. Навіть зіткнувшись обличчям в обличчя з проблемами, Чоловік вміє знаходити позитив. Він не тільки знає, а й практикує такі речі, як веселощі, приємнощі, милість. Він змушує посміхатися і робить кожну мить яскравою.

Приємний зовнішній вигляд. Чоловік дбає про те, щоб виглядати добре. Він слідкує за своїм харчуванням, займається спортом (навіть як хобі), одягається зі смаком, стежить за зачіскою і, можливо, бородою, не має шкідливих звичок.

Справжній Чоловік справжній в усьому. Він говорить усе, як є, не обманює, не виляє, але все ж уміє зацікавити жінку і тримати інтригу. Напевно, про такого Чоловіка мріють мільйони холостячок з усього світу і мільйони чоловіків прагнуть стати такими.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter