BLOG на нічку: «Справжня жінка має дбати про дім, носити підбори та не гризти нігті»

30 Жовтня 2018

Нещодавно соцмережі «підірвав» скандальний допис в Інстаграмі топового рівненського блогера Nazar Drago.

Хлопець опублікував список того, що неодмінно повинна вміти робити справжня жінка, здатна підкорити справжнього чоловіка.

«Таблоїд Волині» публікує цей текст у традиційному блозі на нічку та обіцяє невдовзі опублікувати список якостей справжнього чоловіка за версією популярного рівнянина.

***

Якою повинна бути справжня Жінка? Зі своїми друзями колегами професіоналами почали розбиратися якою повинна бути справжня Жінка) Опишу коротко основні пункти:

Справжня Жінка завжди посміхається. Найосновніший пункт). Вона повинна бути позитивною навіть посеред сніжної бурі на полюсі чи коли стоїть у великій черзі годинами в Аеропорті! Зберігати завжди хороший настрій і через всі 32 зубки дарувати його.

Завжди має бути кльовий візаж та манікюр/педікюр... Про целюліт взагалі мають забути і попа має бути, як горішок!

Довге Волосся. Маю справді це роз’яснювати? Для мене довге волосся є віддзеркаленням її ніжності та милості! А ще показує, що вона не лінива. (Бо має таку собі міні-мороку, щоб змахнути перед справжнім чоловіком і розтопити його серце)

Підбори. Звичайно може взуватися як зручно, проте, коли ти бачиш хотя б 7см висоти +, і як вони підкреслють фігуру, роблять вище сідницю та виділяють цю жіночу ходу – так-так-цак. (До речі, по Італіські каблуки буде «Tacchi», читається Таккі від звуку Так).


Спражня Жінка, звичайно, дбає про дім. Вміє робити смачні приємнощі для чоловіка та піклуватися про дітей. Це звичайно не означає, що вона повинна з гарними нігтями в дощ мити вікна знадвору, це останнє можна і організувати. Тобто господиня, яка контролює злагоду і порядок в домі!


Справжня Жінка не говорить про місячні. Ніяких знаків, животів та головних болей! Справжня жінка зрозуміє про що я і не скаже про це! Буде тихим персональним чортиком в будь-який час.


Нецензурна Лексика? Жартуємо?! Та навіть якщо мізинця хлопне дверима!


Керувати Автомобілем, відсутність великих тату, не гризти нігті і ще пару всілячин це вже як бонус .

Звичайно це все те, що потрібно для справжнього чоловіка, про якого я вже напишу в наступній серії. Якщо помиляюся, то кидайте в мене каміння! Якщо погоджуєтеся із текстом то пишіть в коментарях.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter