BLOG на нічку: 6 речей, за які не варто вибачатися

18 Листопада 2018

Сьогодні пропонуємо вам почитати цікаві роздуми Юлії Галецької, яка вирішила розповісти, за що жінка не повинна вибачатися ні перед ким.

Якщо маєте, про що розповісти «Таблоїду Волині», надсилайте нам на [email protected].

Поговоримо про нас, любі жінки? Як часто на нашому шляху зустрічаються люди, які в буквальному сенсі пхають свого носа не у свою справу? Ні, вони не просто зустрічаються, а спиняють нас на пів дорозі до зустрічі з «собою».

Зазвичай, вони краще за нас знають як нам жити, до чого прагнути, як виглядати, харчуватись і т.д. Список довжелезний, а нерви – вичерпують свої ресурси.

Чому саме меседж жінкам? Тому що за статистикою ми більш вразливі, частіше вибачаємось, відчуваємо надокучливу провину через дрібниці, та виправдовуємось за кожен хибний крок. Ба більше – постійне відчуття провини стає причиною багатьох невідворотних помилок.

А ось, 6 найпоширеніших дій за які ми НЕ ПОВИННІ вибачатись, або ж оправдовуватись.

Ви не повинні розповідати колегам, чому прийшли з фіолетовими губами, та синіми стрілками. От такий у вас сьогодні настрій, і що з того? Можливо саме з таким макіяжем ви відчуваєте себе найбільш гармонійно і впевнено, кого це має хвилювати? Або ж якщо ви обожнюєте себе природньою і не фарбуєтесь взагалі – це ваша справа. Головне, не втратити себе справжню, і с поміж пустих балачок чути свій внутрішній голос.

Ви не повинні виправдовуватись за те, що носите розмір ХЛ, або ж ХХС. Ну і що, якщо ви любите себе такою, з пишними, округлими формами? Чому ви повинні підлаштовуватись під смаки інших? Або ж, якщо ви постійно чуєте стукіт своїх кісток, але надто себе такою полюбляєте, то для чого набирати вагу?;) Любіть себе, а інші – підтягнуться.

Ви не повинні шукати посаду «папрєстіжнєй», якщо обожнюєте свою, хоч і не дуже престижну роботу. Обожнюєте навчати дітей? Можливо любите спілкуватись з людьми? Або ж тямите у колористиці? Якщо горіти своє справою, то можна досягнути великих успіхів, навіть у не надважливих посадах.

Ні кого не повинна хвилювати ситуація ваших сердечних справ. Виходити заміж, бо мама хоче внуків – погана ідея. Навчіться пояснювати людям, що особисте їх не стосується, бо ж так і життя собі можна зіпсувати. Хочете одягнути біле плаття? Сходіть на примірку в весільний салон і потіштесь. А заміж – лише за покликом серця.

Ви не повинні виправдовуватись перед родичам про «призначення» вашої матки;). Ну серйозно, кого має це хвилювати? Безтактних питань типу: «а чому ще дітей не маєте? Ой, такі молоді, вам би дитину народити!» вистачатиме у вашому житті. Але якщо ваші близькі так і хочуть віддати її в експлуатацію першому ліпшому, бо ж «діток треба», то не гризіть себе, через різку відмову. Це ваше життя, і ваша матка врешті-решт. Діти – плід кохання.

Якщо ми вже заговорили про дітей, то їх виховання – особисте діло кожної сім’ї. Брудна кофтинка, чи розбите колінце? Вже летять «тапки» з видряпаною фразою на підошві: «погана мати!».
Ой, я вас прошу! Швирніть їх назад, і бажано в лоба тій «розумній» людині!;) Навіть, якщо ви не усе встигаєте – ви найкраща для своєї дитини!

Отож, дівчата, любіть себе і начхати на усіх, хто хоче зробити вас такою, як всі, бо ви – особлива!

12
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter