BLOG: Лікбез для сексоголіків (18+) Част.2

27 Травня 2015
От і я, дорогенькі мої. І ми продовжуємо секспросвєт насєлєнія в галузі інтімной жизні в побуті і не тільки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лікбез для сексоголіків (18+) Част. 1

Перед тим, як начать, розкажу, шо недавно довелося мені заночувать в готелі, не то, шоб там клоповнік, вісьма прілічне завєдєніє, но стіни тонкі. За стіной півночі люди занімалися сексом. Но прі етом дєвочка так старатєльно і натужно стонала на одній ноті, шо мені постоянно хотілося вийти, постучать їм у дверь і сказать: мальчік, успокойся, лягай спати, твоя дєвочка тебе обманує. Ніхто не в стостоянії стільки часу видавать таке сопрано і, вапчє, оргазм триває пару сікунд.

Так вот, про шо я. В сексі главне не перестарацця. Ну, недостарацця – тоже нехарашо, но перестарацця – це, як передати куті меду. Нинада так.

Давайте попробуймо оцінить, коли воно, де та межа між перестарався, недостарався і в самий раз. Бо вобщім-то ж разніца тут іде на мінути, а іноді і на секунди… Хотя нє, всьо такі, мінути.Ознаки «недостарався»: після сексу всі зразу розбіглися по своїх ділах, хто мицця, хто в фейсбук себеньки постить чи ше хуже вконтактіку якіто жуткі статуси безграмотно переписувать. «Бєлий лєбєдь, бєлий пух, нє влюбляйся сразу в двух». Ну, то я вспомнила школу і дєцкій садік, знаєте. Но іногда бере оторопь від таких статусів від женщін в соку, в яких буває секс.

Мальчіків це тож, до речі, стосується. Єсі ваша половина (даже врємєнна), не важно, мальчік вона чи дєвочка, постить странні пости в соцмережах і перепощує всяку одверту фігню, задумайтесь. Я тут схильна соглашацця зі старим добрим Фройдом, бо, скоріш з все, там весь спектр сопутствующіх недой… ну, малій кількості правильного сексу, мозкових слимаків. Вооружайтесь справочніками по інтімной жизні, общайтесь со спеціалістом-сексологом, шукайте точку джі, шерше ля фам, одним словом, ну, лібо шо там шукайте, но ситуацію нада мінять в корні.

Тепер про «пере». Дєвочкам з цим тяжче, бо у мальчіків два состоянія: можу і не можу. І якшо друге, то тут старайся, не старайся, хіба сильно велика професіоналка до діла береться, ну, або дуже хочеться. Кормим мальчіка петрушкой, шоколадкой, мишачими хвостами і прочими афродізіаками (з віагрою не спішіть, вам, возможно, захочеться з ним ше на пенсії позабавляться, а ресурси ж уже будуть вичерпані).

Харошими стімулірующіми афродізіаками так же є: вечір спокійно переглянутого футболу (ну чи шо там ваш мальчик дивиться), невикохані мозги (бо коли ви увечері мозги відкохали на всю катушку, то секс уже достоявся, єсі шо), увольнітєльна в бар з іншими мальчіками, ну, і собствєнний позитивно-муркотатєльний настрій. Ну, а дальше вже на шо фантазії хвате.


Мальчікам перестарацця собствінно прощє. Тут, канєшно, як. Мальчік чогото думає, шо він вдруг став секс гігантом, научівсь пролонгірувать статевий акт і трудиться до кровавих мозолів. Дєвочка ж, шоб не обідить мальчіка та шоб же ж утвердить його в мислі, шо він таки да, гігант, громко протяжно стогне, а в голові вона складає теорему Ферма, цвєт любімої норкової шуби, прикидає, на скількохкаратне колечко зарабатує.

Кажу ж: нинада так. Якщо ви, канєшно, не шукаєте липового самоутвєрждєнія на цьому попріщі. Але скажу вам, мальчікі чесно, незавісімо од того, шо ви думаєте і шо розказуєте в мужскій компанії, єсі в ліжку ви творите шопопало, то самоутвєрдицця не получицця. Ваші дєвочки розкажуть другим дівочкам, а ті своїм мальчікам і всі будуть над вами сміяцця. А ви даже не поймете.

Ви можете спитать: чого це Горпина пише в основному про дєвочок, шо їм робить, як їм стати, як їм лягти, шо їм робити, шоб було харашо, як до них вубше підходить. Так вупервих, Горпина у нас сама дєвочка, а вувтурих, мальчікі всігда жалуюцця, шо ніяк не можуть понять дєвочок. От, держіть. Це вам. Всьо, як на ладоні. Дєвочка, як вона є. Інструкція з пользування. Пользуйтеся і хай вам буде добре.

Далі, як то кажуть, буде.
Щиро ваша
Горпина Премудра
0

Читати ще

Коментарі

ржунімагу

Чекаю на продовження теми -

1

Цікаво хто така Горпина))

2

Рома Вербич, то ти?

Валєрка!

Який же це брєд!

Денис

Що за бичий говор, як так

Вова

Не бичий говір!! Нормальний!

Горець

мене взагалі приколює як люди

Ю3ер

Духовно хворі люди.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter