BLOG: Лікбез для сексоголіків (18+)

18 Травня 2015
Шоби ніхто не путав, обʾяснимо зразу: побутовий секс – це секс, якому десять літ в обід з обручкою). Хотя необізатєльно. У когось він побутовий кожен раз з новим(новою) і нічого нового він (вона) собі тут не найде. Тоість, це любий секс, який не викликає вибуху салютів, барабанної дробі у вухах, підкошених ніг і шо там ше люблять писати в любовних романах. Канєшно, чаще всього він случаєцця в людей давно жонатих.

Наші совєти тут ісключітєльно для людей, не чуждих удовольствій, як от щирого сміху, спокійного і злагодженого подружнього життя, харошого і пріятного сексу, тихих вечорів, непобитої посуди і соу он. Єсі же ви ханжа і желаєте нам тут розказать, шо ми неграмотні, лібо ше яку-то гадость, то йдіть собі геть, нам це неінтєрєсно. І, взагалі, тішимо себе надєждою, що хто-то це почитає і пойме, шо досі жив неправильно, нужної довідникової літературки не читав і, вапчє, імєнно сьогодні – самий луччий день, шоб почати жизнь заново.


ПРЕЛЮДІЯ

Путь до серця лежить не тільки через желудок. В декого він лежить через норкову шубу. Шутка. В любому сексі лучче спитати, через які внутрішні органи лежить путь до серця обранця. І кстаті, перепитувати треба регулярно, бо якщо норкова шуба уже є, то на деякий час цього буде досить, а потім вам наставлять блокпостів за нєвніматєльность і, знов таки, сексу не буде. А жаль.

До речі, часто, шлях до серця, лежить, таки, через вуха. Кажіть своєму половину регулярно, раз на добу, наприклад, який він непересічний, чудовий і привабливий, і «Ваня, я ваша навєкі». Чоловіки, не жаднічайте, жінкам теж треба компліменти і всякі милі дурнуватості, про які всі знають, що це неправда, зате слухать приємно.

Не забувайте, дорогенькі, люба прелюдія начінаєцця з поцілунку. Для успішного подолання етого етапа, не забувайте чистити зуби вранці, дном і ввечері, ну, хотя би вранця і ввечері. Не встидайтеся пользуватися освіжувачами дихання, ополіскувати писка після перекуса і буде вам радість. Серйозно.

Після поцілунків харашо вспомнить про обнімашки і ніжні поглажування. Слово «ніжні» - главні в етому контексті. Єсі ви рішили, шо об’єкт вашої страсті – недоглажена рубашка лібо там йожиг-дікобраз, то нічо у вас не получицця. Поглажування мають бути непомітні. І обнімашки до хруста годяться тільки в суровій мужскій компанії, дєвочці після них тре буде до мануального терапевта йти, лікувати зміщені диски. Хотя іноді сильно обнять і судорожно видохнуть: як же ти мені потрібна (бен), - дуже хороший варіант начать. Ну, і кончіть, не пойміть мене привратно.


РАЗМЄР

Після прелюдії, так сказать, власне секс. З цим, канєшно, везе не всім і не завжди. У когось случається бистренький перепих і ізбавлєніє од спєрмотоксікоза, у когось – нєжне соїтіє, а хтось в загс побіжить – женицця, бо подума, що це раз і навсігда.

І постає питання, чи має размєр значєніє. Має, має. А єсі хто каже, шо «не має» або «всьо завісить од іскуства пользоватєля», той, якщо і прав, то тільки трошки. Бо сильно малий – не харашо, і сильно великий – плохо, хотя, канєшно, якшо мета – зачаття, то, кажуть спеціалісти, і чотирьох сантиметрів хвате. Не знаю, канєшно, спеціалістам видніше. Но яка феміна захоче отого зачаття з чотирма сантиметрами, потом же синок з такими ж проблемами родиться і шо йому робити тоді? Тоже хай мучиться?

Вобщім, ми зі спеціалістами, канєшно, не споримо, наука бєзжалосна, но 4 сантиметра – це не секс, це так, заколисування на ніч. І простіть нас, носітєлі цього біологічєського феномена.

Тепер про велике. Ну, точніше великого. Чи як сказать? Ви поняли. Обично кажуть, що сильно великий – то не фист добре. Знаєте оте: «з кобилами пробував – дохнут, а в неї тіко в боку коле»? Ну, то наш случай. В боку коле, визиває неудобства і нада сильно іскусного мастєра, щоб це могло понравицця. Ну, книжка так пише.

Лучче всього – це кріпенький середнячок. Він і точку же знайде без питань, і неудобств не создає, і хорошо ощутім. При чому не визиває ні воплів ужаса, ні істєрікі умілєнія. Є собі, та й є. Отлічний варіант.

Вобше, якщо є з чого вибирать, всігда беріть середнього. Бо це, як з кавунами. Великий – і не з’їсиш весь, і порохнявий всередині (ви ж понімаєте, скільки крові і гормонів треба на обслужування такого апарата), малий – нипонятно нашо природа поіздівалася, а вот середній – отлічний варіант, солоденький (звиняйте за разночтєнія в отетому контексті), в міру спілий, сочний, а главне не трєбує ізисків в пользуванні, всьо простенько і со вкусом.


СКІЛЬКИ НАДА?

Но вернемся до сексу. Яким він должен буть, щоб не напоминать «обичний перепих», вибачте мене, ніжні квіти – поборники моралі. А должен він буть довшим, ніж би маршрутка пітнацитка доїхала б від там-тама до другої лікарні, даже з остановками. Єсі мальчіку для удовольстствія цього хвате, то дєвочка тілько пожме плечами і буде маяяця неудовлєтворьонностю. А неудовлєтворьонна дєвочка – це дуже плохо. Це, як недоварений борщ. Вигляде красіво, но шото не то.

Помніть, мальчікі, щоб секс для дєвочки був ух, а не непонятно шо таке, секс должен тривать мінут хотя би 11. Це не я придумала, а ше Пауло свєт Коельйо, ше й закріпив цей винахід авторським правом. Но, єсі довше, то лучче. Хоть і без фанатізма. Ясно, шо в кінця дня хочеться розслабиться і оддихать, но повірте, ваш оддих буде більш пріятним, єсі ви щаз напряжетеся, а потом уже буде почівать на лаврах.

Не лінтяйнічайте. І помніть, клітор в дєвочок – це не просто украшеніє, це така штука, яка там пристроєна, щоб весь цей процес розмноження їх тоже радував. У них таких штук є кілька, но навчіться пользуватися для начала хотя б етім. Но, напомінаю, для начала. Потом я вам розкажу про інші.


МАЛЕНЬКА ШТУЧКА

Отже, клітор. Така маленька штучка, шо не каждий мальчік її даже знає, де шукать. Шо странно. Візьміть одкрийте в Інтернеті картінку з підписами і посмотріть, де воно у дєвочок є. Да. І не нада по ньому ялозити сухими пальцями, ви ж все понімаєте. А як нє, то пошкребіть себе сухими пальцями по незахищеній головці. Пріятно? І да. Щоб же доставити удовольствіє мало пару секунд, тре потрудицця.

Єсі вашій дєвочці цей перший етап понравився, і всьо случілось, ви помітите. Книжка пише, шо мають бути мурашки, перекривлена морда ліца і тяжоле диханіє. Ну, це єслі їй повезло. Бо єслі нє, то вона буде сімуліровать, голосно і одноманітно кричать з дерев’яною мордою ліца. Дайте тоді їй спокій, удовлєтворіцця і лягайте спати. Сьодні у вас не получілось. Слідуючий раз перечитайте наші поради вніматільніше.

В принципі, єсі всьо получілось, ви достаточно виложилися на цьому етапі, дєвочка одоргазмірувала і вам тоже хочеться, та й на більше не хвата здоров’я, можна уже заканчувать. Порцію ендорфінів дєвочка получіла, любов случілась і даже, єслі від вас досі ше не хотять сина, то на слідуючий раз уже захотять. Ну, як мінімум продовження.

Отож, мальчікі. Сьогоднішній наш урок був ісключітєльно для вас. Дєвочкам ми розкажемо деякі сєкрєти на слідуючий раз
За сім
До наступних зустрічєй
Люблю-цілую

Горпина Премудра
0

Читати ще

Коментарі

хФанат з первого раза

Требую знакомства і

Ваня

Тєма цікава, але написано -

Митрофана

Поддєржуючи стіль цього

Міша

таблоїд ви певно маєте на

Тарас

Читаю - ржу і плачу, форма

Тарас

Грамотність зашкалює! Важко

Онуфрій

Що ви заладили, правопис,

Бадян

+1

Анонім

суржик гарний і смішний тоді,

Павло

+1

окунь

це Єсть пркольно! +12

Горпина

ну, робіть смішно, хто ж

Горпина

Вам, Митроха не понять. Но

VSC

Зачотный стёб)

Мірикознавець

писала Вероніка

Калян

І я кажу, шо перебор. Дуже

VA VANOS

Горпино - досить но

Онуфрій

Багато хто вміє коментувати і

читачка

Я звісно розумію, що ця

Андрій

Стаття гармонійна, і те що

Доктор Падлюччо

Пачіму ето ви тирітє мою ідею

123123123

зверху написано,не цікавить

Микола

Хочеться взяти і вбити за цю

Nikolaychik

Народ. Зайшов сюди випадково.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter