Андрій Любка презентує новий роман на фестивалі «Фронтера» у Луцьку

07 Листопада 2018

Презентація нового роману українського письменника Андрія Любки «Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан» відбудеться під час І Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» 16-18 листопада у Луцьку.

Роман, що розпочинається, як традиційний детектив, а згодом переростає у щось значно більше. Багатошарова оповідь про злочин, кару, вину і спокуту, про непрості людські стосунки і про сучасну Україну. Нова книжка Андрія Любки вже з моменту виходу у світ прикувала до себе увагу читачів та літературних критиків.

«П’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і, ясна річ, без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та відомстить. Психологічний трилер про сучасну Україну, де вартість людського життя вимірюється хабарами, а вбивці стоять у перших рядах на церковних службах. Але до чого тут Пучіні і здатний спопелити душі обох антагоністів погляд мадам Батерфляй? І чи справді поділ на добро і зло є в цьому романі таким однозначним? Відповіді на останнє запитання читач не знайде до самої розв’язки. А можливо, й після неї», – ідеться в анотації.

Почути більше про новий роман, поспілкуватися з автором та отримати автографи можна буде вже цього листопада, під час Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» у Луцьку.

Презентація книжки відбудеться у неділю, 18 листопада, о 20:00, у Театрі ляльок (вул. Кривий вал, 18).

Про фестиваль:

16-18 листопада у Луцьку відбудеться І Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який поєднає чотири країни та розповідатиме про літературу цілого століття.

«Фронтера» виникла як проект міжнародної культурної взаємодії. В історії країн-учасниць цьогорічного фесту – Польщі, Білорусі, Латвії, України – є багато спільних сторінок. Вже цього листопада ми дізнаємося і про спільні літературні тенденції.

Фестиваль унікальний для Луцька, та й для України загалом, адже окрім традиційних книжкових презентацій і розмов тут будуть представлені оригінальні мистецькі проекти, заходи для дітей та молоді, а також поряд із відомими авторами виступатимуть автори-початківці, які роблять перші кроки на літературній ниві.

Передфестивальні заходи стартують у п'ятницю, 16 листопада. Основні заходи фестивалю зосереджені в Палаці культури та Театрі ляльок та відбуватимуться протягом двох днів – 17 та 18 листопада.

Квитки можна придбати за посиланням та в книгарні «Волинської обласної друкарні» (просп. Волі, 27).

Організатори: ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль», Департамент культури Луцької міської ради та меценат Роман Бондарук.

Офіційний хештег: #фронтерафест

Більше інформації шукайте на сайті: www.stendal.com.ua

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту [email protected] та за телефоном: +380639624259

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter