«Або він, або ніхто!»: в родині луцької піарниці – поповнення. ФОТО

22 Жовтня 2019

Луцька піарниця Еріка Аванесян (Дика) здійснила свою давню мрію, ставши «мамою» чотирилапому пухнастику. Зворушливу історію про те, як щеня знайшло своїх господарів, Еріка опублікувала у своєму інстаграмі:

«Історія цього малюка розпочалась ще за довго до рішення прийняти його в нашу сім‘ю. У мене в запропонованих немає стабільної теми, окрім песиків. Я дивлюся на них у будь-який вільний чи стресовий час. І серед тисяч переглянутих фото та відео з мілахами, я все одно мала одне найулюбленіше, де песика просять серед іграшок показати, де його кращий друг, підкладаючи кожного разу ще більше іграшок, і він завжди вказує лише на одного, лиш вкінці мілашка вибрав іграшку-піцу.

Ще під час зустрічання з @davidushka.a говорячи з ним по телефону, я часто дивилась на песиків і не могла стримувати емоцій, а Давід умілявся тому, як я реагую на них. Потім скидали їх один одному. А після одруження вечорами, замість серіалу, могли півгодини просто листати стрічку з милими мордочками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ІНОДІ Я СТАЮ КАСПЕРОМ»: ЛУЦЬКА ПІАРНИЦЯ РОЗПОВІЛА ПРО ЖИТТЯ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ

Кілька днів тому ми вирішили, що одне бажання ще можна стримати, а два – важко. Ну і значить почала я шукати актуальні оголошення з малюками різних маленьких пухнастих порід. І тут на тобі.. наша піца! Просто ідентичний! Перша реакція Давіда на цього малюка була: «да это же пицца!». І напевно лиш я могла зрозуміла про що він!
Я написала, але ми ще вагались, бо забирали песика треба було в Києві. В мене ангіна з температурою, якої за життя ще не було, а Давід поїхав в Мінськ на півтора місяці. І з оголошення пишуть, що його вже мають забирати, потрібне остаточне рішення від нас. Я в сльози зі словами, що або він, або ніхто!

Ну, як ви зрозуміли, все таки ВІН!».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter