«Це ж пиз**ць»: соліст «ФлайzZza» шокований тим, яку музику зараз слухають українці
Фронтмен гурту «ФлайzZza» Андрій Тимчук висловив обурення щодо російської музики, яка досі лишається популярною на YouTube Music серед українців.
04 Квітня 2022
Успішно!
Цікаві факти, іменинники, погода, музика і фото дня
Цього дня у 1504 році у Флоренції на площі Сіньйорії встановили 5-метрову статую «Давид» роботи Мікеланджело Буонарроті.
1522 року завершено першу навколосвітню подорож, почату під керівництвом Фернана Магеллана. Із 5 кораблів Магеллана назад повернувся лише один — під командою Хуана Елькано. Інша дата, що зустрічається в різних джерелах, — 6 вересня.
У 1791 році в паризькому Луврі художники вперше виставили на огляд свої картини.
1886 року засновано Йоганнесбург, нині найбільше місто ПАР.
1888 року відбувся перший матч Англійської футбольної ліги.
У 1914 році біля села Воля-Висоцька (тепер Жовківський район, Львівська область) штабс-капітан Петро Нестеров здійснив перший в історії повітряний таран, під час якого загинув і він, і екіпаж австрійського літака.
У 1952 році вийшло перше книжкове видання повісті Ернеста Гемінґвея «Старий і море».
1993 року створено Всесвітню організацію міст культурної спадщини ЮНЕСКО. Відзначається як День солідарності міст Світової культурної спадщини.
Світова спільнота сьогодні відзначає Міжнародний день грамотності, Міжнародний день солідарності журналістів та Всесвітній день фізіотерапії.
Іменинниками цього дня є Адріан, Наталя.
День народження 8 вересня святкують радниця Луцького міського голови Мар’яна Сорочук, ведучий та DJ Володимир Матіюк і вокаліст гурту «ФлайzZzа» Андрій Тимчук.
Читай також: ШО-У-ШАФІ УЧАСНИКА ГУРТУ «ФЛАЙZZZA» АНДРІЯ ТИМЧУКА
«Таблоїд Волині» вітає іменинників зі святом і дякує їм за те, що вони роблять життя у нашому місті веселішим, драйвовішим та цікавішим. Хай вашої енергії вистачає на те, щоб запалювати нові зірки, розсіювати позитив та дарувати оточуючим багато-багато позитиву.
ПОГОДА В ЛУЦЬКУ:
Хмарна погода триматиметься у Луцьку увесь день. Без опадів.
Народний прогноз погоди: 8 вересня відзначається день пам'яті святих Адріана і Наталії. Наші предки помітили: якщо у цей день холодний ранок, то буде рання і морозна зима. У давнину цей день вважався іменинами горобини. Збирали горобину та калину, і додавали: «Великий урожай горобини – до морозу».
МЕЛОДІЯ ДНЯ: James Arthur – You Deserve Better
ЦІКАВІ ФАКТИ:
До жіночого бодібілдингу не всі ставляться однозначно. Величезні накачані атлети-чоловіки виглядають більш природно, ніж леді, у яких обхват біцепса становить 40 см. При цьому є і серед чоловічої статі справжні цінителі такої жіночої сили.
Як розповідають Добрі поради, все більшу популярність останнім часом набирає інший спортивний напрям – фінтес-бікіні. У цьому виді спорту дівчата хоч і володіють хорошим атлетичним розвитком, але при цьому не мають великих об'ємних м'язів. Але все це не заважає дівчатам тренуватися в стилі хардкор, нарощуючи величезні м'язові об'єми. Майже всі відомі бодібілдери-жінки, які є чемпіонами, не відчувають дефіциту чоловічої уваги, у багатьох є сім'ї і діти. Спортсменки кажуть, що бодібілдинг дозволяє їм додати собі упевненість, перебороти якісь жіночі страхи, боязкість. Тільки в такому спорті вони відчувають свою свободу, можуть створювати собі тіло, яке хочуть.
Давайте розглянемо деяких видатних атлеток, які досягли серйозних результатів в жіночому бодібілдингу та є кумирами для початківців.
Айріс Кайл
Безперечним лідером за кількістю спортсменів-чемпіонів є Сполучені Штати Америки. Найяскравішим прикладом є Айріс Кайл, темношкіра атлетка. Вона є, мабуть, найпопулярнішою культуристкою, якій щорічно дістається титул «Міс Олімпія», незважаючи на її роки.
Як говорять її батьки, дитина ще з дитячих років була активнішою за однолітків. Софтбол був її улюбленою грою. Айріс навіть встигла пограти за команду США з баскетболу. Вигравши змагання Ironmaiden Championships у 1994 році, вона завоювала свою першу медаль з культуризму. Але тільки через чотири роки Айріс професійно зайнялася цим спортом. У 2001 р. атлетка виступила на конкурсі «Міс Олімпія», який був першим серйозним випробуванням для неї. Вона з ним впоралася і виграла.
Ріст спортсменки – 170 см, а вага – 75-76 кілограм в незмагальний період. Під час підготовки до змагань атлетка скидає масу тіла до 70-73 кг.
Валентина Чепіга
«Міс Олімпія» 2000 року народилася в українському місті Харкові в 1962 році. У дитинстві вона дуже любила кататися на лижах. Валентина зайнялася бодібілдингом у 1998 році. Тренувалася під керівництвом Юрія Капусника. Її чемпіонський шлях почався з перемоги на чемпіонаті України. У 1997 брала участь на чемпіонаті Європи та світу з бодібілдингу і завоювала золоті медалі.
Ці перемоги дозволили українці отримати статус спортсмена-професіонала. Недовго думаючи, вона вирішила взяти участь у конкурсі «Міс Олімпія», найвідомішому змаганні чемпіонів. І тоді, в 1998 році, вона посіла 12 позицію. Потім переїхала в Сполучені Штати Америки. Вже у 2000 р. їй вдалося здобути довгоочікувану перемогу на цьому конкурсі. При цьому експерти відзначають, що вона змогла зберегти жіночу конституцію тіла за купою м'язів: при рості 165 см вага коливалася на змаганнях близько шестидесятикилограммовой позначки.
Джульєтта Бергманн
Видатна спортсменка з Нідерландів Джульєтта Бергманн стала триразовою переможницею «Міс Олімпії», народилася в 1958 році в місті Влардинген. Поки маленька Джульєтта зростала, загинули два молодших брата. Майбутня чемпіонка дуже переживала таку втрату в сім'ї. Смерть братів загартувала Джульєтту, вона стала більш дисциплінованою, самостійною, а також розвинула в собі велику силу волі.
Спочатку спортивної кар'єри Бергман захоплювалася журналістикою і фітнесом. Сама спортсменка вважає, що стала культуристкою з 1983 року. Саме в цьому році вона брала участь на змаганнях з бодібілдингу і справила гарне враження на суддів. Потім, в 1985 році, на цьому ж чемпіонаті вона підтвердила свій неперевершений рівень і знову виграла. У цьому ж році вона брала участь у аматорському чемпіонаті світу і перемогла. Після ряду таких перемог вона почала виступати на професійних змаганнях. Три роки поспіль – у 2001-2003 – Джульєтта Бергманн перемагала в конкурсі «Міс Олімпія».
Ленда Мюррей
Воістину геніальний атлет. Вона виграла 8 разів конкурс «Міс Олімпія» і в свій час наводила жах на інших учасниць.
Народилася спортсменка в 1962 році в штаті Мічиган. Спортом Ленда захопилася ще в шкільні роки. Тоді їй подобався біг, також вона брала участь у групі підтримки. Культуризм прийшов у її життя у 1985-му. Вона так швидко прогресувала, що вже в 1989 році перейшла в профі. Може, це звучить неймовірно, але вона ставала «Міс Олімпією» 6 років поспіль з 1990 по 1995 рік. Після невеликої перерви знову завоювала титул в 2002 році, а потім і в 2003. Наступного року завершила свою спортивну кар'єру, фінішувавши на другому місці конкурсу «Міс Олімпія».
Яксени Орикуин
Народилася венесуельська спортсменка Яксени Орикуин в 1966 році. В її родині було ще 8 дітей, вона була наймолодшою.
Після трьох перемог, які вона отримала на аматорських змаганнях у 1993 році, атлетка переїхала жити і займатися спортом в США. Розквіт форми Яксени спостерігався у 2005 році, коли вона взяла перше місце в конкурсі «Міс Олімпія». Окрім цієї перемоги, в послужному списку перемоги на «Міс Інтернешнл» у 2002-2003 та 2005 і 2008 роках. З 2007 року форма спортсменки почала поступово погіршуватися: так, у 2007-2008 роках вона займала 3-е місце на «Міс Олімпії». Ріст Яксени становить 170 см. В міжсезоння вага – в середньому 84-86 кг, а під час змагального сезону – лише 72-77 кг.
Людмила Колесникова
Людмила є абсолютною чемпіонкою з бодібілдингу в України. Прославилася вона не тільки тим, що є видатною атлеткою. На даний момент популярними є її еротичні фотографії з мечем.
Найстаріша жінка-культуристка
Крім професійних жінок-культуристок, є й знамениті бодібілдерки в аматорському напрямку цього виду спорту. Наприклад, однією з найвідоміших жінок світу непрофесійного бодібілдингу є Ернестіна Шепард. Вона в 2012 році потрапила на сторінки всесвітньої Книги рекордів у віці 74 років! Відзначилася вона в цьому виданні як найстаріша жінка-бодібілдер.
КІНО ДНЯ: Титан
Американський військовий Ріка приїжджає на британську базу для участі в науковому експерименті. Тут намагаються шляхом генної інженерії створити новий вид людей, які після можливо швидкої екологічної катастрофи на Землі будуть здатні жити на планеті Титан. Однак цей амбітний проект по створенню надлюдини призводить до зовсім непередбачуваних наслідків.
Країна: США, Великобританія, Іспанія.
Режисер: Леннарт Рафф.
Жанр: фантастика.
Оригінальна назва: The Titan.
Актори: Сем Вортінгтон, Тейлор Шиллінг, Том Вілкінсон, Аґнесс Дейн, Наталі Еммануель, Корі Джонсон та інші.
ФОТО ДНЯ:
Автор: Станіслав КОВАЛЬЧУК
ЦИТАТА ДНЯ: